koncert

0%Mercury (UA) + Damato, Shattered Mind, Me Against All (charitatívny koncert)

Charitatívny koncert ukrajinskej hardcore kapely 0%Mercury a slovenských hc a metalových kapiel Damato, Shattered Mind a Me Against All.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Lineup:

0%Mercury (chaotic/melodic hardcore, UA)

Ukrajinská kapela založená v roku 2016 v Charkove. Kapela hrá chaotický/melodický hardcore, metal s nádychom mathrocku, doplnený o roztomilé extrémne ženské vokály. Chalani nachádzajú inšpiráciu v rôznych štýloch hudby, ktoré sa spojili do jedinej pumpujúcej formy, ktorú nazývajú kotik hardcore alebo dúhový rock.

3 zo 4 domovských miest členov kapely sú okupované Ruskom. Všetci chlapi počas vojny opustili svoje domovy. To dáva nezvyčajnú silu a vôľu dobrovoľne organizovať charitatívne koncerty a koncerty na podporu Ukrajiny!

Damato (metal/hardcore)
5-členná kapela zo slovenskej Galanty, ktorá vo svojej hudbe spája rôzne žánre hardcoru a metalu. Kapela vznikla v roku 2018 a budúci rok vydala svoj rovnomenný debut. O tri roky neskôr vydali druhý ročník „Triumf smrti“ („Triumph of Death“), ktorý sa viac prikláňal k metalovej stránke a k hardcorovým koreňom pridával atmosférické prvky, to všetko sprevádzané textami opisujúcimi osobné zápasy v dnešnom svete, ako aj dystopickú budúcnosť.

Shattered Mind (metalcore)
Metalcoreový náklad z Bratislavy, ktorý poteší fanúšikov moderných štýlov aj klasického melodeathu!

Me Against All (hardcore/punk)
Hardcore-punková kapela z Bratislavy.

Vstupné: charitatívny príspevok od 7€

*Turné „Far Away From Home“ je charitatívne turné s cieľom získať finančné prostriedky pre charitatívnu nadáciu Musicians Defend Ukraine a priniesť ukrajinského ducha a hudbu za hranice. Všetok zisk z koncertov pôjde do tejto nadácie.

Odporúčame

festival

Punkáči deťom 2023

23.8.2023 - 26.8.2023 / Camping Opatovce
odporúčame!
film

Mŕtvy muž

Meditatívny western Jima Jarmusha, režiséra nezávislých amerických filmov, s Johnym Deppom v hlavnej úlohe a hypnotickým...Viac
St 8.2.2023 / Kino Nostalgia
odporúčame!
film

Hieronymus Bosch a jeho podivuhodný svet

So 25.2.2023 / Kino Nostalgia
odporúčame!
koncert

Saténové Ruky + Prezident Lourajder + V.B.P.S.

So 4.3.2023 / Kulturák
odporúčame!