prednáška / diskusia

Umenie pre verejný priestor

Pravidelný formát moderovaných diskusií v koncepcii Niny Augustínovej bude pokračovať  v júlovom vydaní a jeho hosťom bude skupina Kundy Crew.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Sochárka Nina Augustínova – autorka koncepcie diskusií o verejnom priestore bude v Kunsthalle Bratislava hostiť neformálnu občiansku iniciatívu Spiace miesta, ktorú spája spoločná vízia o využití prázdnych priestorov pre podporu kultúry a možnosti ich verejnoprospešného naplnenia.

Ďalším hosťom bude projekt Socha v meste - tematicky zameraný na reflexiu postupnej rekonštrukcie mesta Martin, jeho existujúcich sôch a architektúry. Aktuálny siedmy ročník s podtitulom Dialóg miesta rozkrýva nenápadné spojitosti foriem a procesov verejného priestoru mesta.
 

Vstup voľný

-----------

Diskusie sú postavené na umelcoch a ich výstupoch, autorských prezentáciách, organizáciách, umeleckých skupinách či individuálnych aktivistoch, ktorí majú k téme blízko.

Predstavuje ľudí, ktorí nie len autorsky, ale aj manažérsky a kurátorsky zastupujú projekty alebo sa priamo zúčastňujú na ich realizáciáciách. Ide o dočasné i dlhodobo situované diela, inštalácie a rôzne aktivity, ktoré sa často stávajú kontroverznou témou, poukazujú na lokálny problém alebo vzbudzujú širšiu škálu spoločenských diskusií.

Odporúčame

party

Plnka / Föllakzoid (Sacred Bones Records) + guest

Ut 8.10.2019 / Fuga
odporúčame!
film

Brankár

Dramatický životný príbeh legendárneho brankára Manchester City Berta Trautmanna, ktorý sa v povojnovom Anglicku presadil napriek...Viac
St 25.9.2019 / Kino Film Europe
odporúčame!
party

SIGNAll_FM & Drumatique

Pi 18.10.2019 / Dunaj˜
odporúčame!
divadlo

Rozprávka o šťastnom konci

Rozprávke nechýba humor ani napätie, pohybová ladnosť až cirkusová akrobacia, výtvarná poézia ani scénická premenlivosť. A...Viac
18.9.2019 - 28.4.2020 / Slovenské národné divadlo - Historická budova
KIDSTOWN odporúčame!