koncert

Extip

Extip naštartuje v Randali svoju rock’n’rollovú show. Tento koncert bude výnimočný a spojený s legendami ako sú Sveťo Korbeľ, Tibor Čech a Hostia. Tým pádom "Pekný, škaredý deň" hrozí celý večer s absolútnou istotou.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Extip

Kapela odštartovala svoju éru v roku 1981, a stala sa prvou koncertujúcou punkovou skupinou na Slovensku, vystupujúcou s vlastným repertoárom. Za socializmu bola okrem koncertov známa svojimi demo nahrávkami, ktoré sa distribuovali v rámci hudobného undergroundu. Extip má za sebou množstvo koncertov, spolu s takými menami ako Motörhead, The Exploited, Markky Ramone, UK Subs, Vibrators, Venom, Sweet, Cockney Rejects, Brigitte Handley, a mnohými inými.

Kapela známa najmä albumami Pekný, škaredý deň (1991) či „bestofkou“ Kraken (2001). Piesne ako Ryby, Krajina času, Heslá, Život je rokenrol alebo Kengura už počulo mnoho rock'n'rollových (d)uší každej vekovej kategórie a videlo na mnohých pódiach v Česku, Slovensku, Rakúsku, Taliansku, Nemecku, Anglicku či Ukrajine.

Po mnohých metamorfózach sa Extip ustálil na aktuálnom zložení – Miki Mikuška (basa,spev), Sveťo Korbeľ (gitara, spev), Vlado „Jerzy“ Jurča (gitara, vokály), Tomáš "Tuleň" Vojtek (bicie).

Vstupné: 10€

 

Odporúčame

divadlo

Slúžky

Jean Genet: Slúžky. Čierna komédia a moderná klasika, ktorá skúma témy podriadenosti, identity a moci fantázie. Divadlo bez masky...Viac
23.3.2024 - 23.4.2024 / V-klub (Véčko)
od vás odporúčame!
koncert

Dominik Prok + Charms Kids + Jáchym (CZ)

Nemusí byť každý koncert len rachot a extáza z kakofónie. Niekedy si to treba aj precítiť.Viac
Pi 12.4.2024 / Pink Whale
odporúčame!
koncert

Chiki Liki Tu-a

Koncert prešovskej alternatívnej legendy, ktorá sa vo svojich skladbách necháva inšpirovať veľkým množstvom hudobných štýlov a...Viac
Pi 15.3.2024 / Pink Whale
odporúčame!
divadlo

Special guest: Flamenco night

So 9.3.2024 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!