koncert

Extip

Extip naštartuje v Randali svoju rock’n’rollovú show. Tento koncert bude výnimočný a spojený s legendami ako sú Sveťo Korbeľ, Tibor Čech a Hostia. Tým pádom "Pekný, škaredý deň" hrozí celý večer s absolútnou istotou.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Extip

Kapela odštartovala svoju éru v roku 1981, a stala sa prvou koncertujúcou punkovou skupinou na Slovensku, vystupujúcou s vlastným repertoárom. Za socializmu bola okrem koncertov známa svojimi demo nahrávkami, ktoré sa distribuovali v rámci hudobného undergroundu. Extip má za sebou množstvo koncertov, spolu s takými menami ako Motörhead, The Exploited, Markky Ramone, UK Subs, Vibrators, Venom, Sweet, Cockney Rejects, Brigitte Handley, a mnohými inými.

Kapela známa najmä albumami Pekný, škaredý deň (1991) či „bestofkou“ Kraken (2001). Piesne ako Ryby, Krajina času, Heslá, Život je rokenrol alebo Kengura už počulo mnoho rock'n'rollových (d)uší každej vekovej kategórie a videlo na mnohých pódiach v Česku, Slovensku, Rakúsku, Taliansku, Nemecku, Anglicku či Ukrajine.

Po mnohých metamorfózach sa Extip ustálil na aktuálnom zložení – Miki Mikuška (basa,spev), Sveťo Korbeľ (gitara, spev), Vlado „Jerzy“ Jurča (gitara, vokály), Tomáš "Tuleň" Vojtek (bicie).

Vstupné: 10€

 

Odporúčame

výstava

Ondřej Sekora - Známy aj neznámy

7.6.2024 - 1.9.2024 / Danubiana Meulensteen Art Museum
odporúčame!
letný festival

Punkáči deťom 2024

13.ročník hudobno-spoločenského letného festivalu, ktorého hlavným motívom je benefícia. Každým rokom sa časť tržieb zo vstupného...Viac
29.8.2024 - 31.8.2024 / Camping Rybníky, Opatovce
odporúčame!
koncert

Danube Music Day: Max Cooper (UK)

Britský hudobník a producent Max Cooper prinesie 20. decembra do Majestic music clubu svoju strhujúcu audiovizuálnu 3D/AV šou...Viac
Pi 20.12.2024 / Majestic music club
odporúčame!
film

Anatómia pádu

So 20.7.2024 / Nová Cvernovka
odporúčame!