iná akcia
prednáška / diskusia

Psychológia výsluchu: Súčasné vypočúvacie techniky | Webinár

Čo ste robili predminulý utorok o pol šiestej poobede? Nespomínate si? To bude prípad pre kriminálneho psychológa!

Táto akcia sa konala v minulosti

Ako však tento odborník pracuje a aké techniky využíva, aby sa podozrivému dostal pod kožu, ovplyvnil jeho myseľ a vymámil z neho informácie? Na základe čoho rozlišuje náhodných svedkov od kalkulujúcich kriminálnikov, zločinecké esá od obetných baránkov a lož od pravdy? Nazrite s nami pod masku zločinu v online prednáške, ktorá zaujme každého fanúšika krimi! Do svojej vyšetrovacej miestnosti nás pozve lektor a kriminálny psychológ Ondrej Kubík, ktorý nám priblíži u nás používané metódy vypočúvania a získavania informácií a prezradí, ako sa dajú poznatky psychológie využiť v trestno-právnych situáciách. 

Ondrej Kubík bude vo svojom webinári pútavo rozprávať o:
— tom, kto je kriminálny psychológ a čo rieši
— tom, čo spadá pod pojem forenzná psychológia
— tom, ako rozpoznať klamstvo
— tom, ako prebiehajú výsluchy podozrivých v reálnom svete
— tom, ako sa líši výsluch mladistvých, dospelých či osôb s nižším intelektom
— konkrétnych prípadoch

Mgr. et Mgr. Ondrej Kubík, PhD
je kriminálny psychológ, právnik a bezpečnostný analytik. Kubík je uznávaný expert na psychologické posudzovanie vierohodnosti, vyšetrovaciu a kriminálnu psychológiu, psychológiu práva, psychológiu propagandy, psychológiu extrémizmu, technológiu propagandy a psychológiu informačnej bezpečnosti. Viac ako desať rokov pôsobil ako odborný konzultant Policajného zboru – kriminálny psychológ na účely psychologického posudzovania vierohodnosti výpovedí svedkov, podozrivých a obvinených. V súčasnosti sa zaoberá problematikou psychológie manipulácie ľudského správania, psychológiou propagandy a extrémizmu, experimentálnou a provokačnou propagandou a technológiou informačnej vojny v kontexte medzinárodného práva ozbrojených konfliktov a medzinárodného práva informačnej bezpečnosti.

Ako webinár funguje?
— Prihlasovanie ľavou zadnou: Na webinár sa môžete pripojiť cez svoj telefón, tablet alebo notebook, nepotrebujete k tomu žiadne ďalšie technické vybavenie.
— Do webinára sa poľahky pripojíte prostredníctvom kódu z vašej zakúpenej vstupenky.
— Zážitok pre aktívnych aj pasívnych poslucháčov: Do webinára sa môžete aktívne zapojiť a klásť otázky, ale zároveň je určený aj pre tých účastníkov, ktorí chcú radšej len počúvať.
— Live stream webináru sa vysiela priamo vo vašom internetovom prehliadači na platforme Tootoot. Nie je preto potrebné nič inštalovať, ani sa niekde registrovať.

Výhody webinára:
— Zúčastniť sa ho môžete z pohodlia vášho domova alebo kancelárie.
— Po odvysielaní webinára vám bude po dobu 7 dní okamžite k dispozícii jeho záznam na rovnakej webovej adrese s totožným prístupovým kódom.
— Efektívnejšie využitie vášho času bez potreby cestovania.
— Možnosti klásť otázky a komunikovať s lektorom webinára.
— Na jeden vstup sa môže zúčastniť celá domácnosť.

Vstupenky

FB event

Odporúčame

film

Prvý zradca

Ut 31.5.2022 / Kino Pezinok
odporúčame!
koncert

Medial Banana

Medial Banana je hlavne inšpirovaná hlavne reggae, no ich hudba zahŕňa pestrú zmes žánrov ako ska, dancehall, dub, jazz, či funk.Viac
So 11.6.2022 / Amfiteáter Pezinok
odporúčame!
party

Techno Gang meets Dextro + Schwarzlicht & Mike Hammer

So 21.5.2022 / WAX
odporúčame!
divadlo

Uhol_92: Ponížení a krvilační

Št 19.5.2022 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!