iná akcia

Live stream z otvárania 175-ročnej časovej schránky

Keď bola po viac ako 175 rokoch z Michalskej veže zložená socha Archanjela Michala, začala sa tým okrem iného aj vzrušujúca cesta k otvoreniu časovej schránky ukrytej v hlave sochy.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Múzeum mesta Bratislava vám v spolupráci s BKIS v špeciálnom živom on-line prenose z historických priestorov Starej radnice prinesie zážitok z otvorenia časovej schránky.

Zábery na reštaurátora kovov, Stanislava Koželu, ako pred kamerami schránku otvorí a odhalí tajomstvá, ktoré táto „časová konzerva“ ukrýva, prestrieda zapálená debata na tému podobných záhad minulosti.

Počas streamu sa moderátor Martin Staňo bude rozprávať s primátorom Bratislavy Matúšom Vallom, riaditeľkou Múzea mesta Bratislavy Zuzanou Palicovou, zástupcami spoločnosti PamArch zodpovednými za rekonštrukciu veže a ďalšími odborníkmi na plastiku Michala Archanjela a obsah časovej schránky.

Nenechajte si ujsť tento historický moment, ktorý sa udeje len raz za niekoľko generácií.

Sledujte live stream na facebookových profiloch Múzea mesta BratislavyBKIS, Bratislava, a N-kultúra, alebo na webe BKIS v stredu 20. októbra o 20:00 hod.

Odporúčame

výstava

Ivan Csudai - MMXXII

17.6.2022 - 4.9.2022 / Danubiana Meulensteen Art Museum
odporúčame!
party

Hodinový set w/ Blame Your Genes

Pi 19.8.2022 / Múzeum hodín MMB
odporúčame!
koncert

Na vlnách swingu: Fats Jazz Band

Swingový večer v romantickom prostredí vínnej záhrady Wine O'clock na Kramároch odohrá špičkový orchester FATS JAZZ BAND pod...Viac
So 27.8.2022 / Wine o Clock - vínna záhrada, Bardošova 1
odporúčame!
iná akcia

PechaKucha 50 - Rurálny terén

St 24.8.2022 / Nová Cvernovka
odporúčame!