iná akcia

Inšpiratívny a networkingový večer skvelých ľudí

Na Večere Skvelých ľudí projektu www.skveliludia.sk sa stretáva každomesačne komunita ľudí, ktorí robia to, čo milujú, prepájajú sa, vzdelávajú, rozvíjajú, vzájomne sa podporujú, pomáhajú si a zdieľajú svoje skúsenosti a príbehy zo života.

Táto akcia sa konala v minulosti

Opäť vás teda čaká večer plný výnimočných ľudí, bohatého programu, networkingu, prekvapení a zábavy. Každý z nás je v niečom skvelý, v niečom jedinečný, a práve to je hlavnou myšlienkou projektu. Preto každý, kto príde, dostane počas večera svoj vlastný priestor.V prvej časti programu bude tak ako vždy hodnotná prednáška, workshop alebo vystúpenie odborníkov v danej oblasti, či talkshow s inšpiratívnou osobnosťou.
Tentokrát ňou bude Pavol Markovič so svojou prednáškou a následne diskusiou na zaujímavú tému:


"Živnosť vs. s. r. o. – večná dilema"


Pavol v rámci svojej firmy pomáha ľuďom získať maximálnu slobodu a nezávislosť od štátu. Jedným spôsobom, ako to dosiahnuť, je správne si vybrať formu podnikania.


V prednáške sa dozviete:

Aké sú rozdiely medzi živnosťou a s. r. o.


Kedy byť živnostník a kedy si založiť "eseročku"

V ktorých prípadoch je vhodné obe formy podnikania kombinovať
 
A zodpovieme vaše otázky na túto tému.V druhej časti programu vás čaká bohatý networking, kde si účastníci vymieňajú skúsenosti, informácie a kontakty a budujú vzájomnú dôveru. Taktiež tu vzniká priestor pre nápady, pretože pri diskusiách ľudí z rôznych odborov často vznikajú aj nové myšlienky.Chcete sa aj vy so svojou prácou/projektom/záľubou/životným štýlom prezentovať na Večere Skvelých ľudí? Chcete sa stať ich partnerom? Chcete spolupracovať? Neváhajte ich kontaktovať projektskveliludia@gmail.com. Sú otvorení skvelým spoluprácam.

Viac o Skvelých ľuďoch

Odporúčame

divadlo

Rozprávka o šťastnom konci

Rozprávke nechýba humor ani napätie, pohybová ladnosť až cirkusová akrobacia, výtvarná poézia ani scénická premenlivosť. A...Viac
21.11.2019 - 28.4.2020 / Slovenské národné divadlo - Historická budova
KIDSTOWN odporúčame!
iná akcia

Vydanie súbornej kolekcie: Marián Varga Collected Works I

Po 25.11.2019 / Artforum
odporúčame!
film

Joker

FK Nostalgia / Kino Lumière / Cinemax Bory Mall / Cinema City Aupark / Cinema City Eurovea / Cinema City Pol...
odporúčame!
party

Special Place/ City

Pi 15.11.2019 / Dunaj˜
odporúčame!