iná akcia

Inšpiratívny a networkingový večer skvelých ľudí

V poradí jedenásty Večer Skvelých ľudí projektu www.skveliludia.sk, ktorý sa bude už po druhýkrát konať v kaviarni Siedmej struna.

Táto akcia sa konala v minulosti

Na evente #vecerskvelychludi sa stretáva každomesačne komunita ľudí, ktorí robia to, čo milujú, prepájajú sa, vzdelávajú, rozvíjajú, vzájomne sa podporujú, pomáhajú si a zdieľajú svoje skúsenosti a príbehy zo života.

Opäť vás teda čaká večer plný výnimočných ľudí, bohatého programu, networkingu, prekvapení a zábavy. Každý z nás je v niečom skvelý, v niečom jedinečný, a práve to je hlavnou myšlienkou projektu. Preto každý, kto príde, dostane počas večera svoj vlastný priestor.


V prvej časti programu bude tak ako vždy hodnotná prednáška, workshop alebo vystúpenie odborníkov v danej oblasti, či talkshow s inšpiratívnou osobnosťou.

Ako prvá hostka večera vystúpi Janka Lacková – Jana Lackova coaching, training, consulting, vyštudovaná psychologička, koučka a HR profesionál, ktorú od detstva zaujímali osudy ľudí, ich vzťahy a motívy správania. Rada je sprievodcom osobnostného rozvoja a hľadania individuálne najvhodnejšej cesty človeka. Aktuálne pôsobí v spoločnosti MVAcademy, ktorá sa venuje rozvoju ľudského potenciálu, náboru a poradenstvu. Janka sa zaoberá najmä HR poradenstvom, koučingom a školeniami. Janka si pre vás pripravila vstup o tom, ako ľudia hľadajú a nachádzajú svoje poslanie, svoju cestu... Ako to ona vníma zo svojej praxe headhuntera a kouča a tiež, aká bola jej cesta. 
Predstaví aj krátku exkurziu do spôsobov hľadania cesty, ktorú si bude môcť niekto vyskúšať na vlastnej koži. A dokonca má pripravené aj prekvapenie.

Druhou hostkou večera bude Lucia Hrapková – Lucia Hrapko - Biznis Fotograf, lifestyle biznis fotografka, ktorá pomáha podnikateľom naštartovať svoj biznis pomocou efektívnej prezentácie svojich aktivít prostredníctvom fotiek na sociálnych sieťach. Prezradí vám pár tipov a trikov, ako v pohodlí domova urobiť štýlové ilustračné fotky svojich produktov a tým zvýšiť ich predaj. A to s maximálnym výsledkom za minimálne náklady. 

V druhej časti programu vás čaká bohatý networking, kde si účastníci vymieňajú skúsenosti, informácie a kontakty a budujú vzájomnú dôveru. Taktiež tu vzniká priestor pre nápady, pretože pri diskusiách ľudí z rôznych odborov často vznikajú aj nové myšlienky.Pridajte sa aj vy k skvelým ľuďom a potvrďte svoju účasť 
odoslaním registračného formulára tu:

Predpredaj – vstupné 12 € do 30.9. 2019

Bežná cena – vstupné 18 €

Chcete sa aj vy so svojou prácou/projektom/záľubou/životným štýlom prezentovať na Večere Skvelých ľudí? Chcete sa stať ich partnerom? Chcete spolupracovať? Neváhajte ich kontaktovať projektskveliludia@gmail.com. Sú otvorení skvelým spoluprácam.

Žite skvele, bavte sa skvele, pracujte skvele, podnikajte skvele, vyzerajte skvele a cíťte sa skvele aj vy.

Skvelí ľudia - inšpirácie, podpora a sebarealizácia
Skvelé žienky - životný štýl, krása a rozvoj žien.


Viac o Skvelých ľuďoch

Odporúčame

divadlo

Protest

Dve jednoaktové hry, ktoré od seba delí 33 rokov a spájajú ich postavy spisovatelov Vaňka a Staňka a absurdný humor.Viac
St 27.11.2019 / Kino Mier Modra
odporúčame!
festival

Bienále ilustrácií Bratislava 2019

25.10.2019 - 6.1.2020 / Bratislavský hrad
KIDSTOWN odporúčame!
party

Drum'n'Brainz / Insomniax (UK)

Pi 25.10.2019 / WAX
odporúčame!
festival

Festival Cestou necestou

8.11.2019 - 10.11.2019 / Dom kultúry Ružinov
odporúčame!