iná akcia
trh / gastro

Friends night v Makery

Zúčastnite sa špeciálneho eventu Priatelia so svojimi priateľmi a pripomeňte si tak legendárny seriál. Pripravte si Rachelin ikonycký pastiersky koláč a pochutnajte si na Rosovej margarite a vyhrajte kvíz.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Makery je prvá DIY reštaurácia na svete, kde sa staneš šéfkuchárom a navaríš si 5* jedlá. Vyber si poukaz a prekvap svojich blízkych so zábavným a veľmi špeciálnym gastrozážitkom.

Máte radi seriál Priatelia?

Už ste niekedy rozmýšľali nad tým, ako asi chutila margarita, nad ktorou smútil Ross? Ste zvedaví, ako chutil legendárny trifle s pastierskym koláčom od Rachel? Alebo čo tak cookies od Phoebe? Pamätáte si ešte?

V tento večer budete k Priateľom bližšie, než kedykoľvek pred tým. Zaspomínate si na pamätné chvíle a bláznivé momenty zo seriálu a zároveň si navaríte ikonické jedlá. Čaká vás kvíz, rôzne súťaže a najmä chutné jedlo. Tak sa zabavte s priateľmi.

Kúp si poukaz na nezabudnuteľné podujatie u nás v Makery.

Čo je DIY jedlo?

Jedlo, ktoré si vyberieš vopred alebo na mieste si pripravíš jednoducho a hravo. Naservírujeme ti všetky vysokokvalitné ingrediencie, ktoré budeš potrebovať. Budú krásne naaranžované na drevenej tácke a podľa pokynov v našom videu si z nich vytvoríš svoje vlastné jedlo. Dôležité je, že nemusíš ani vedieť variť! Úspech, skvelý výsledok a hravý tvorivý spoločenský zážitok je zaručený nezávisle od veku alebo skúseností.

DIY menu

Od známejších príchutí až po tie exotické, u nás nájdeš široký výber. Nájdi to, čo najlepšie vyhovuje tvojej nálade alebo chuti, bez ohľadu na to, či je to rybka, mäso, vegetariánske alebo vegánske jedlo. Tvoje chuťové bunky potešíme, predjedlami, či už si vyberieš niečo jemnejšie, ľahšie alebo pikantnejšie alebo si môžeš vybrať dezert - tradičný, servírovaný v pohári, alebo koláče najnovších trendov. 

Zdieľaj zážitok z Makery!

Ak už vieš aké je to navariť si skvelé a chutné jedlá a namiešať si parádne drinky. Povedz o tom aj ostatným a zakúp na našej stránke poukaz pre nich. Nevadí ak sú tvoji priatelia či rodina nováčikmi vo svete DIY, príďte a spolu si vyskúšajte náš kreatívny a zábavný gastroprogram.

Vstupné na 1 osobu 35€

Makery Bratislava sa nachádza na adrese Zámocká 36. Klik pre mapu.

Facebook event
 

Odporúčame

koncert

Fun Lovin' Criminals (USA)

Po 29.5.2023 / Majestic music club
odporúčame!
divadlo

Las Vegas Varieté

Zábavný, zvrhlý, zvodný revuálny zážitok! Dekadencia, humor, očarujúce cirkusové, tanečné a spevácke čísla, burlesque a Vy -...Viac
Pi 10.2.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
film

Tár

Ne 26.2.2023 / Kino Pezinok
odporúčame!
koncert

Son Lux (USA)

Inteligentný pop, experimentálna hudba a charizmatický hlas speváka skupiny Son Lux po piatich rokoch opäť v našom meste.Viac
Po 19.6.2023 / Majestic music club
odporúčame!