film

Surfer Dan

Vo chvíli, keď cítite, že potrebujete letieť na opačnú stranu sveta, aby ste našli dobrodružstvo a výzvu, surfer Dan dokazuje, že so zápalom, odvahou a istou dávkou kreativity môžete mať všetko, čo potrebujete a nájdete to priamo na prahu vášho domova.
22.10.2019, Ut
Nervosa Restaurant
20:25

Dan pre svoje surfovanie nepotrebuje oceán, piesok ani slnko. Pre surfovanie nájde všetko potrebné v ľadových vlnách Horného jazera v Michigane uprostred treskúcej zimy. Pre väčšinu sa to zdá ako tá najmenej atraktívna destinácia na surfovanie, ale pre Dana je to všetko o tom, ako to vnímate. V čase nekonečných príležitostí na cestovanie, niekedy zabúdame, že náš vlastný dvorček skrýva svoju vlastnú vznešenosť. Stačí prísť na to, ako ju nájsť.

Surfer Dan, USA, 2018, 8 min.
Réžia
: Tim Kemple

Film na Čsfd.cz

Tim Kemple, Camp4 Collective

Tim vyštudoval vysokú školu, nasťahoval sa na starého karavanu a vyrazil za putovaním po svetových lezeckých oblastiach. Niekde po ceste pribral fotoaparát a o pár rokov neskôr síce stále vášnivo lezie, ale oveľa známejší je svojimi ikonickým obrazmi svetových športovcov v divokej prírode. V poslednej dobe sa hlboko ponoril do tvorby VR a 360 ° obrazov. Spolupracuje tiež s mnohými filmovými štábmi, kde je viditeľný svojim epickým, ale zároveň intímnym a autentickým štýlom.

Odporúčame

koncert

Korben Dallas / Bazén tour + David Stypka & Bandjeez (CZ)

Št 7.11.2019 / Majestic music club
odporúčame!
iná akcia

Bratislava Game Jam

8.11.2019 - 11.11.2019 / Nová Cvernovka
odporúčame!
iná akcia

Víno pod hviezdami

Už 4. ročník podujatia Víno pod hviezdami sa uskutoční tretiu augustovú sobotu v pezinských vinohradoch pod Starou horou.Viac
So 15.8.2020 / Pezinok
odporúčame!
divadlo

Horror Show

Výpravná hororová show, ktorá vás zavedie do podzemného sveta Bratislavy. Tam, kde plesajú upíri. Nebojte sa prísť plnokrvne...Viac
31.10.2019 - 23.11.2019 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!