film

Surfer Dan

Vo chvíli, keď cítite, že potrebujete letieť na opačnú stranu sveta, aby ste našli dobrodružstvo a výzvu, surfer Dan dokazuje, že so zápalom, odvahou a istou dávkou kreativity môžete mať všetko, čo potrebujete a nájdete to priamo na prahu vášho domova.
Táto akcia sa konala v minulosti

Dan pre svoje surfovanie nepotrebuje oceán, piesok ani slnko. Pre surfovanie nájde všetko potrebné v ľadových vlnách Horného jazera v Michigane uprostred treskúcej zimy. Pre väčšinu sa to zdá ako tá najmenej atraktívna destinácia na surfovanie, ale pre Dana je to všetko o tom, ako to vnímate. V čase nekonečných príležitostí na cestovanie, niekedy zabúdame, že náš vlastný dvorček skrýva svoju vlastnú vznešenosť. Stačí prísť na to, ako ju nájsť.

Surfer Dan, USA, 2018, 8 min.
Réžia
: Tim Kemple

Film na Čsfd.cz

Tim Kemple, Camp4 Collective

Tim vyštudoval vysokú školu, nasťahoval sa na starého karavanu a vyrazil za putovaním po svetových lezeckých oblastiach. Niekde po ceste pribral fotoaparát a o pár rokov neskôr síce stále vášnivo lezie, ale oveľa známejší je svojimi ikonickým obrazmi svetových športovcov v divokej prírode. V poslednej dobe sa hlboko ponoril do tvorby VR a 360 ° obrazov. Spolupracuje tiež s mnohými filmovými štábmi, kde je viditeľný svojim epickým, ale zároveň intímnym a autentickým štýlom.

Odporúčame

letný festival

Festival Pohoda 2021

Dvadsiaty štvrtý ročník Pohody sa presúva o rok. Pohoda 2020 sa tak v tradičnej podobe neuskutoční, nahradí ju Pohoda In the Air...Viac
8.7.2021 - 10.7.2021 / Letisko Trenčín
odporúčame!
letný festival

Brutal Assault Festival 2021

10.8.2021 - 14.8.2021 / Jaroměř - Pevnosť Josefov
odporúčame!
koncert

The Telescopes

Št 12.11.2020 / Kulturák
odporúčame!
výstava

Ferdinand Hložník – Tvorba ako genéza vlastnej identity

28.1.2020 - 30.6.2020 / Galéria Nedbalka
odporúčame!