film

Je to len koniec sveta

Po niekoľkoročnej neprítomnosti sa spisovateľ Louis vracia do rodných miest, aby najbližším príbuzným oznámil, že ho vzápätí čaká neodvratná smrť.... Film Xaviera Dolana, ktorý si z festivalu v Cannes odniesol Veľkú cenu poroty.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
12.01.2017, Št

Mladý úspešný dramatik sa po 12 rokoch prežitých vo veľkomeste vracia domov za rodinou, aby oznámil svoju blížiacu sa smrť. Svet kozmopolitného muža je však členom rodiny príliš vzdialený a nepredstaviteľný, než aby mohlo dôjsť k zmiereniu a naplňujúcemu prežitie posledných spoločných chvíľ.

Je to len koniec sveta (Juste la fin du monde), Francúzsko / Kanada, 2016, 97 min.
Réžia:
Xavier Dolan
Hrajú: Nathalie Baye, Vincent Cassel, Marion Cotillard, Léa Seydoux, Gaspard Ulliel, Arthur Couillard, Stephan Dubeau

Film na imdb.com

 

Odporúčame

divadlo

Anton Pavlovič Čechov: Čajka

19.3.2025 - 20.3.2025 / Divadlo LAB
odporúčame!
koncert

BJD 2025: Kurt Elling celebrates Weather Report with The Yellowjackets

Ne 26.10.2025 / INCHEBA - Expoaréna
odporúčame!
vážna hudba

Koncert bez bariér

Ne 8.6.2025 / Slovenská filharmónia
odporúčame!
divadlo

Bratislavské srdce

Aký je život ženy, ktorá nadradí prácu nad vlastné pohodlie? Pre ktorú je práca poslaním a zároveň prekliatím? Aké to je, keď...Viac
Št 10.4.2025 / DPOH
odporúčame!