koncert
festival

Next 2021: festival súčasnej hudby - online

Od štvrtka sa NEXT presúva do online priestoru, link v článku, vstup voľný.

V novembri sa koná festival NEXT, ktorý už vyše dvadsať rokov ponúka starostlivo pripravovaný prierez toho najzaujímavejšieho, čo sa deje na medzinárodnej aj domácej scéne inšpiratívnej novej hudby a zvukového umenia.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

NEXT festival sa presúva do online priestoru, klik na webstránku festivalu

22. ročník festivalu prinesie do bratislavskej A4-ky a ďalších miest v termíne od 22. do 28. novembra 2021 aktuálnu tvorbu umelcov z celého sveta, hrajúcich živú a súčasnú hudbu bez žánrových obmedzení.

NEXT, to sú radikálne melódie, živelné improvizácie, neošúchané zvuky, originálne hudobné techniky a koncepty, akustické nástroje aj inovatívna elektronika či multimediálne projekty. Oslava inšpiratívnej hudby a zvukového umenia vyjadrujúceho dnešnú dobu.

Regular Festival Pass za 76€ platí na všetky festivalové predstavenia a klubové akcie, okrem Anny Von Hausswolff, na ktorú je potrebné zakúpiť samostatnú vstupenku. Neplatí na workshopy.

Vstup bude umožnený len očkovaným osobám. Rúška sú povinné.

Viac informácii nájdete na nextfestival.sk.

Odporúčame

divadlo

Horror Show

So 29.1.2022 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
divadlo

Las Vegas Varieté

Zábavný, zvrhlý, zvodný revuálny zážitok! Dekadencia, humor, očarujúce cirkusové, tanečné a spevácke čísla, burlesque a Vy -...Viac
Pi 31.12.2021 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
film

Krajina nomádov

Št 9.12.2021 / Kino Nostalgia
odporúčame!
divadlo

Red Cat Romantique

Ľúbostná poetika, elegantná erotika, burlesque, praktické rady kombinované s názornou a dôslednou výukou Kámasútry, hudobné i...Viac
St 29.12.2021 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!