Ráno po

divadlo

Peter Quilter: Ráno po. Dnešná komédia o sexe, láske a rodine – bez facebooku! Šesť mesiacov v posteli jednej nekonvenčnej rodiny, ktorá mladému chalanovi zmení život.

Táto akcia sa konala v minulosti

Najnovšia hra úspešného britského dramatika Petera Quiltera v svetovej premiére! V dobe, keď mladí ľudia žijú namiesto svojich životov životy svojich virtuálnych avatarov na sociálnych sieťach, je tu rodina, ktorej ku šťastiu stačí jedna posteľ. Tá však musí byť kvalitná!

Thomas a Kelly sa večer spoznali v rade na pukance a ráno sa zobudili v jednej posteli. Vlastne bežný piatok. Po niekoľkých trápnych minútach sa Thomas zberá na odchod. Ešte stále bežné. Do spálne však vojde Kellyina matka a to už normálne nie je. Lebo na tejto rodine nie je normálne nič. A Thomas ešte netuší, že to nebude jeho posledné „ráno po“.

Réžia: Adriana Totiková
Účinkujú: Daniel Žulčák, Dominika Kavaschová, Dana Košická, Martin Meľo

Predstavenie sa hrá v Loft Aréna (bývalá Skúšobňa Divadla Aréna).

vstupné: 7 €

Pozrite si kompletný program Divadla Aréna

Odporúčame

film

Julieta

Novinka španielskeho režiséra Pedra Almodóvara. Príbeh osudom skúšanej ženy, ktorá je manželkou a matkou. Vo svojom živote...Viac
Ne 9.10.2016 / Kino Mladosť
odporúčame!
film

Okhwan na ceste za slobodou

Kórejčan Okhwan Yoon prešiel 192 krajín s jediným cieľom: zjednotiť svoj národ, spojiť Severnú a Južnú Kóreu. Prežil nehody, únos...Viac
Pi 14.10.2016 / Kinosála FTF VŠMU
odporúčame!
film

Wastecooking

Dokument prináša jednoduché riešenia, ako brániť plytvaniu potravinami.Viac
15.10.2016 - 18.10.2016 / Kino Mladosť
odporúčame!
iná akcia

Karloveské hody 2016

30.9.2016 - 2.10.2016 / Kamel Klub - Karloveské centrum kultúry
odporúčame!