divadlo

Funnylicious: My improvised life (EN friendly)

Môj improvizovaný život’ je spontánne a odvážne plne improvizované predstavenie, ktoré oslavuje nepredvídateľnosť, bizarnosť, zraniteľnosť a nezabudnuteľné zážitky zo života. Scénky sú založené na odporúčaniach divákov a šanca, že sa niečo na scéne pokazí je 100%!
Táto akcia sa konala v minulosti

Umelecký riaditeľ Hon Chong. Predstavenie prebehne v jednoduchej angličtine.

Spoznajte Hona. Je cudzincom v Bratislave. O jeho živote a ľuďoch, ktorých stretol sa dozviete viac prostredníctvom série prepojených scén a postáv zvolených publikom. Unikátne divadelné vystúpenie inšpirované skutočnými udalosťami a vytvorené na mieste. Spontánne a odvážne, “Môj improvizovaný život” oslavuje nepredvídateľnosť života, podivnosť, zraniteľnosť a nezabudnuteľné momenty.

O Funnylicious: Založení v roku 2014, sme prvé improvizačné divadlo v angličtine na Slovensku. Sme tu aby sme tvorili skvelé spomienky, šírili radosť a vytvárali pestrejšiu krajinu pomocou umenia improvizácie.

Toto predstavenie je súčasťou 15. ročníka festivalu [fjúžn], ktorý organizuje Nadácia Milana Šimečku. Cieľom festivalu [fjúžn] je spájať ľudí z rôznych cudzineckých komunít, dávať im hlas a zároveň zvyšovať povedomie o multikulturalizme, migrácii a nových menšinách na Slovensku.

----------

vstupné: 7 € / 5€ / 1€ študenti, vstupenky cez Goout.net

Odporúčame

divadlo

Sláva Daubnerová: Masterpiece

2.10.2020 - 3.10.2020 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
letný festival

Colours of Ostrava 2021

14.7.2021 - 17.7.2021 / Ostrava / Dolní Vítkovice
odporúčame!
festival

Viac ako sused - Netradičný týždeň maďarskej kultúry v Bratislave 2020

Pandemická situácia znemožnila usporiadať veľkolepú sériu programov. Napriek tomu, ani rok 2020 nezostane bez kultúrneho...Viac
21.9.2020 - 27.9.2020
odporúčame!
koncert

The Brand New Heavies

Prďte si vypočuť všetko od jazzu, funku, až po RnB a elektronické experimenty. Túto príťažlivú zmes vám sprostredkuje anglická...Viac
St 18.11.2020 / Majestic music club
odporúčame!