burza / blšák

Burzoblšák

Všetkých fanúšikov secondhand módy pozývame po letnej pauze na v poradí 46. Burzoblšák na Drieňovú 16, ktorý sa uskutoční tradične prvú sobotu v mesiaci a to 7. septembra 2019.

 

Na septembrovom Burzoblšáku nájdete tradične nielen oblečenie ale aj handmade výrobky, platne, knihy, obrazy, starožitnosti a iné. V zóne s občerstvením vás budú čakať sladké a slané pochutiny, výborné limonády, sirupy, džemy, ta najlepšia káva a mnoho ďalšieho.
Posedieť si budete môcť v oddychovej zóne a tradične vaše deti zabavíme na tvorivých dielňach, maľovaní na tvár, skákacom hrade a divadielku na Burzoblšáku. Program pre deti organizujeme s finančnou podporou MČ Ružinov - oficiálna stránka. Pre všetkých návštevníkov bude prichystaná fotostena Burzoblšák, outdoorové hry a pre dámy beauty kútik s poradenstvom zdarma.

Zostaňte online na Burzoblšáku
Vedeli ste, že v júli Burzoblšák online oslavuje jeden rok?! Keďže váš záujem o túto platformu je mimoriadne veľký, má viac ako 1000 používateľov a 3000 inzerátov, všetko ide na dračku. Predaných bolo už viac ako 400 vecí.

Organizátori, navyše, neustále pracujú na vylepšovaní rôznych detailov virtuálnej komunity. Burzoblšák online tak zatiaľ funguje v testovacej verzii, no je komplet zadarmo. V blízkej budúcnosti  zároveň organizátori plánujú predstaviť aj novinku a to mobilné aplikácie Burzoblšák pre všetky mobilné operačné systémy. Tak šup-šup, neváhaj, zaregistruj sa, predávaj a nakupuj, pomáhaj, recykluj.

Pre všetkých, ktorí sa opäť alebo len po prvýkrát chystáte na Burzoblšák – trh, tešíme sa na Vás už 1. júna 2019 v tradičnom čase od 8.00-14.00 hod. na Drieňovej 16 v Bratislave.
Rezervácie miest 

Kedy: v tradičnom čase od 8.00-14.00 hod
Kde: v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici v Ružinove.