výstava

Zuzana Benková: Suzane

Zuzana Benková vníma umenie cez geometrickú abstrakciu, cez harmóniu tvarov a farieb, ktorými sa snaží vyjadriť svoj vnútorný svet.  Je to proces, je to sled krokov navzájom na seba nadväzujúcich. 
Táto akcia sa konala v minulosti

Inšpiráciou pre Zuzanu je všetko okolo nás. Zdanlivo všedné veci, ktoré však vie odhaliť len skúsené oko. Jej práca je proces, sled krokov navzájom na seba nadväzujúcich. 

Zuzana ponecháva túto rozohranú hru na diváka. Bez toho, aby si vynucovala našu pozornosť nenápadne odkazuje na slobodu a radosť z bytia. Slobodu, ktorá jedinečným spôsobom determinuje naše životy. 

Jej dizajnové modely a obrazy sa v určitom bode tvorivosti prelínajú a dávajú jej tvorbe vyprofilovaný ojedinelý štýl, zadefinovanú originalitu -  Suzane. Sú hravé, veselé, nápadné, ženské, ale aj elegantné či v športovom štýle. 

Modely Suzane boli prezentované na prehliadkach v New Yorku, Paríži, Viedni, Prahe, v Maďarsku, na Slovensku.

Derniéra k výstave a prehliadka modelov : 28.novembra o 18:00

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor LAMPY culture & club & coffee . Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

standup / talkshow

Silné depresívne reči

Tematické Silné Reči patria medzi vaše najobľúbenejšie formáty a môžete sa na ne tešiť aj v novom roku.Viac
St 28.2.2024 / Luna Bar
odporúčame!
film

Svet podľa môjho tatka

Brniansky samorast, materiálový fyzik a vášnivý domáci majster RNDr. Jiří Svoboda, CSc., DSc., má ideu, ako zachrániť planétu...Viac
Kino Mladosť / Kino Lúky / Kino Lumière
odporúčame!
koncert

Khoiba (CZ) & Nina Kohout & Neue Welt

So 16.3.2024 / Pink Whale
odporúčame!
film

Štyria malí dospelí

Helsinki patria milencom! Pár v strednom veku, ktorý je tesne pred rozchodom, sa rozhodne otvoriť svoj vzťah a vstúpiť do...Viac
24.2.2024 - 28.2.2024 / Kino Film Europe
odporúčame!