výstava

Petra Štefanková: Cestovateľka - Traveler

Výstava Cestovateľka na západnej terase Bratislavského hradu predstaví voľnú kresbo-maliarsku tvorbu ilustrátorky a grafickej dizajnérky Petry Štefankovej, ktorej sa venovala v posledných troch rokoch.

Táto akcia sa konala v minulosti

Kurátorka: Barbara Brathová

Galéria je otvorená denne od pondelka do nedele v čase od 10:00 do 19:00 hod.

Mgr. Art. Petra Štefanková, FRSA študovala grafický dizajn, filmovú a televíznu grafiku a počítačovú animáciu v Bratislave, v Prahe a v Londýne. Svoje diela vystavovala v USA, Veľkej Británii, Austrálii, v Hong Kongu, v Číne, Poľsku, Nemecku, v Čechách a na Slovensku, v Srbsku, Turecku, Argentíne, Kolumbii, na Ukrajine, v Taliansku. Medzi najdôležitejšie výstavy patrí Medzinárodné trienále plagátu v Heritage Museum v Hong Kongu a salónová prehliadka Open Source v Los Angeles Center for Digital Art v Kalifornii. Ako členka Digital Illustrators Discovery Organisation vystavovala aj v Japonsku.

Vystavovala tiež v rámci prehliadky The Best of British Illustration v priestoroch London College of Communication a jej práce publikovalo i svetoznáme vydavateľstvo Luerzer v publikácii 200 Best Illustrators Worldwide 2007/08. Je držiteľkou mnohých ocenení, napríklad Toray Digital Creation Awards a Hirosaki Award z Japonska, Channel 4 4Talent Award z Veľkej Británie či Ceny ministerky kultúry Slovenskej republiky. Petra Štefanková je doživotnou členkou Kráľovskej spoločnosti umení v Londýne.
 

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Petra Štefanková. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

divadlo

NeferNefer & Burlesque Show

Božská NeferNefer uvádza svoju Burlesque show! Zvodné vystúpenia rozkošných slečien sprevádza noblesa, humor, kvalitná hudba a...Viac
So 9.10.2021 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
koncert

Marky Ramone

Do bratislavského MMC prichádza bubeník legendárnych Ramones - Marky Ramone, spolu so svojou kapelou Blitzkrieg.Viac
Ut 12.7.2022 / Majestic music club
odporúčame!
koncert

Polish Jazz: Bɫoto (PL)

Št 30.9.2021 / Nová Cvernovka
odporúčame!