výstava

Kate Grishakova - Toto všetko je náš domov

Ústrednou inšpiráciou tvorby rusko-slovenskej umelkyne Kate Grishakovej je prostredie, v ktorom žije a predovšetkým krajina v jej nekonečných podobách.
Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum vernisáže:
07.02.2024 18:30, St

Kate Grishakova maľuje olejom a akvarelom prípadne gvašom, olejovými pastelmi farebné prežiarené prírodné scenérie i mestské zákutia. Vychádza z realistického tvaroslovia poznačeného poeticko - lyrickým akcentom a niektorými prvkami impresionistickej maľby.

V roku 2022 Kate sa stala spoluzástupcom Medzinárodnej Spoločnosti Akvarelistov (International Watercolor Society, IWS) na Slovensku a líderkou oddelenia pre mladých umelcov Globe Young IWS. Má za sebou 10 samostatných výstav v Bratislave a množstvo kolektívnych výstav po celom svete. Predala viac ako 800 obrazov.

Počas vernisáže vás čaká živé maľovanie od Kate a hudba violončelistu Petra Michoňka a violistu Pietra Dasa.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor LAMPY coffee & club & culture (Kafé LAMPY). Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

festival

Víno pod hviezdami 2024

3. ročník festivalu Víno pod hviezdami konajúci sa v romantickom prostredí pezinských vinohradov Pod starou horou. Príďte...Viac
2.8.2024 - 3.8.2024 / Vinohrady Pezinok
odporúčame!
iná akcia

Poradenstvo pri rozvode

6.5.2024 - 10.6.2024 / Staromestská knižnica - pobočka Panenská
odporúčame!
film

Piesne Zeme

Hornatá krajina Nórska tvorí monumentálne pozadie tohto filmového zážitku z prírody. Margreth Olin vytvorila ohromujúce filmové...Viac
22.4.2024 - 24.4.2024 / Kino Lumière
odporúčame!
koncert

Hugo Toxxx (CZ)

Pi 26.4.2024 / Subdeck
odporúčame!