výstava

Dobrých desať

Dobrý trh oslavuje výstavou "Dobrých desať".
Táto akcia sa konala v minulosti
Pozývame vás na výstavu, ktorá vás prevedie tým, čo sme za 10 skvelých rokov existencie Dobrého trhu spoločne zažili. Od 16.12. do 31.1. sa tak budete môcť zastaviť v rámci prechádzky na Panenskej a spomínať spolu s nami na plné ulice, priateľskú atmosféru a zážitky, ktoré vás spájajú s Dobrým trhom.
 
Práve na Panenskej sme totiž pred 10. rokmi začínali, prvýkrát sme ju uzavreli pre autá a sprístupnili ju vám, susedom, návštevníkom, trhovníkom. Chýbať nebudú ani fotografie z Jakubového námestia či okolia Starej tržnice, ktoré sa postupne stali súčasťou Dobrého trhu.
 
Prejdite sa výstavou Dobrých desať bez obmedzení. Pripravili sme ju tak, aby sa jej mohol zúčastniť každý. Nájdete ju preto vo výkladoch a na rôznych miestach na Panenskej ulici.
 

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor o.z. Punkt. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

film

Cenzorka + Bolo raz jedno more

Lesja si odpykáva sedemročný trest odňatia slobody v jednej z odeských ženských väzníc na Ukrajine. Práve porodila svoje prvé...Viac
Ne 22.5.2022 / Kino Lumière
odporúčame!
film

Správa o záchrane mŕtveho

Pi 20.5.2022 / Kino Lumière
odporúčame!
koncert

Fallgrapp

Rádio_FM vás srdečne pozýva do Novej Cvernovky na živý koncert Fallgrapp.Nenechajte si ujsť tento jedinečný hudobný zážitok. Po...Viac
Pi 10.6.2022 / Nová Cvernovka
od vás odporúčame!
vážna hudba

Viva Musica! Vivaldi/Candotto: For Seasons (composed by climate data)

Pi 1.7.2022 / Sad Janka Kráľa
odporúčame!