vážna hudba
letný festival

PaGAGnini: bláznivá paródia na klasiku: vypredané

Bláznivá hudobná show v podaní štyroch svetových virtuózov mieri do Bratislavy. Sláčikové kvarteto PaGAGnini v sebe spája prvotriednu interpretačnú kvalitu s prímesou bláznivého humoru. V slovenskej premiére sa táto temperamentná hudobno-divadelná show predstaví 5. augusta v Ateliéri Babylon.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

 Štyria multitalentovaní klasickí hudobníci zo Španielska – huslisti Thomas Potiron, Fernando Clemente, Eduardo Ortega a violončelista Gueorgui Fourdnajev – dokážu rozhýbať a rozoznieť nielen ich nástroje, ale aj bránice publika.

Radosť a smiech zbožňuje každý. To sa organizátorom Viva Musica! festivalu potvrdilo už na predošlých ročníkoch, keď návštevníci zaplnili priestory pri vystúpeniach dvojice Igudesman & Joo alebo MozART group. Projekt PaGAGnini prináša diela veľkých majstrov klasickej hudby v novom hudobnom šate so štipkou humoru a typického španielskeho temperamentu.

Kvarteto tvoria štyria špičkoví hudobníci, ktorí klasickú hudbu elegantne a nápadito kombinujú s inými hudobnými žánrami ako folk alebo rock. Zoskupenie má na svojom konte niekoľko prestížnych ocenení z Anglicka, Nemecka a, samozrejme, zo Španielska. 

Prečítajte si viac o festivale Viva Musica! 2016.

Vstupné:
20 €

Pozrite si kompletný program mestského festivalu Kultúrne leto a Hradné slávnosti 2016