iná akcia
trh / gastro
burza / blšák

Ružinovský komunitný jarmok

Mestská časť Bratislava - Ružinov a Cultus Ružinov pozývajú všetkých priaznivcom komunitných podujatí na jeden z mnohých Ružinovských jarmokov v Ružinove.

Táto akcia sa konala v minulosti


Na Dulovo námestie v Ružinove opäť zavíta Ružinovský komunitný jarmok so skvelou zábavou a vlastnoručnými výrobkami od lokálnych predajcov.

K jeseni neodmysliteľne patria jarmoky, ktoré sa každoročne konajú v mnohých slovenských mestách a obciach. Ten Ružinovský sa bude konať už 3. októbra, ktorého súčasťou budú stánky s občerstvením a domáce výrobky. V programe sú zahrnuté hudobné a tanečné vystúpenia, tvorivé dielne, maľovanie na tvár, detské divadielko, nafukovacie atrakcie, DJ Brcho ale i diskotéka s Dancy Shake.

Návštevníci jarmoku sa môžu tešiť na pestrú ponuku vlastnoručne vyrobených výrobkov od lokálnych predajcov z Ružinova ako napríklad detské oblečenie, háčkované hračky, šperky z minerálov a polodrahokamov, handmade tričká, výrobky z farebného skla, pletené košíky, domáci med, prírodná kozmetika alebo obľúbene domáce víno od Milovín a ďalšie.

Ružinovský komunitný jarmok bude vo štvrtok 3. októbra od 14:00 do 20:00 na Nivách, Dulovo námestie.

Program


14:00 Otvorenie podujatia

14:00 - 15:30 DJ Brcho

15:30 - 18:00 Tvorivé dielničky s medvedicou

16:30 - 17:00 Dobrodružstvá macka Lacka - interaktívne divadielko

17:00 - 20:00 DJ Brcho

20:00 Ukončenie podujatia