standup / talkshow

Mr. Bean Lookalike Clown Show Slovensko - zrušené

Svetová humorná Mr. Bean lookalike clown show v podaní talianského komika Arnalda Manginiho prichádza k nám.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Fenomenálny talianský komik a klaun Arnaldo Mangini je hlavnou a jedinou postavou v tejto Clown Show, ktorá patrí k najlepším humorným predstaveniam na svete. Okrem množstva vypredaných sál po celom svete , bol niekoľkokrát účastníkom talentových show v niekoľkých krajinách.

Máme pre vás najhumornejšiu show, ktorá sa k nám dostala a garantujeme vám, že sa budete chytať za bruchá. Arnaldo predstavuje novú comedy show ako postava Mr.Beana, ktorá rozosmeje malých i veľkých. Spoločne so svojím slávnym medvedíkom, pripravil scénky na ktoré určite nezabudnete. Hodinové predstavenie plné humoru, improvizácii, interakcií, vás nenechá len tak sedieť. Zažijete show, ktorá tu ešte nebola. Mr.Bean lookalike Clown Show prichádza i k vám. Presne ako ju poznáte z TV, ale v omnoho humorenejšej podobe.

Upozornenie:  Vstup len na vlastné riziko záchvatu smiechu

Vstupenky:
Sedenie ... 20 €
VIP Boxy ... 25 €

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor MaxiTicket. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.