standup / talkshow

[fjúžn] Joke's On You

Joke’s On You tvorí okruh anglicky hovoriacich komikov a komičiek, ktorí hrajú po celej strednej Európe. Na festivale [fjúžn] vás zabavia Joel Bryant, Nasi Motlagh, Tery Norman, Alan Henderson a Sia.
Táto akcia sa konala v minulosti

Joel Bryant
Multitalentovaný umelec známy svojim dôvtipom, nákazlivým humorom a dynamickým vystupovaním na pódiu. Ako komik, moderátor a herec sa Joel etabloval ako všestranný a zábavný umelec, ktorý dokáže divákov postaviť svojim smiechom a radosťou na nohy. Vďaka nákazlivej energii a prirodzenému šarmu je obľúbenec fanúšikov a jeho schopnosť spojiť sa s publikom rôznych vekových skupín a prostredí z neho urobila jedného z najvyhľadávanejších zabávačov v tomto odvetví.

Nasi Motlagh
Nasi je iránska komička žijúca na Slovensku, podľa vlastných slov: „príliš dlho“. Už vyše viac ako sedem rokov robí namiesto terapie komédiu, vystupuje v slovenčine aj angličtine a už sa nevie dočkať, kedy vás očarí natoľko, že jej kúpite panáka borovičky!

Terry Norman
Terry pochádza z Kildare Town v Írsku. Vystupoval po celom svete, aj na ikonickom newyorskom mieste The Comic Strip Live, kde svoju kariéru odštartovali velikáni všetkých čias ako Jerry Seinfeld či Chris Rock.

Alan Henderson
Alan Henderson sa narodil ako vidiečan v Mississippi a vyrastal pri klopaní na dvere ako Jehovov svedok. Má sebadôveru, ktorá ďaleko prevyšuje jeho vzhľad, vzdelanie, talent a schopnosti, mieša svoj južanský dôvtip a nevedomosť, aby sa vyrovnal s dospievaním v sekte, životom v južných USA a východnej Európe, otcovstvom a vlastnými chybami. Pravidelne účinkuje v kluboch po celej Európe. Alan dúfa, že jedného dňa bude vlastniť psa, bude vyzerať slušne v teplákoch a vyhrá v lotérii.

Nicole Huberová
Nikkie pôvodne pochádza z Ruska a svoje roky formovania strávila v Rakúsku. Od roku 2017 je senzáciou stand-upu a medzinárodnou komediálnou silou známou svojou jedinečnou zmesou humoru. Pokrýva témy od rodinnej dynamiky, kultúrnych rozdielov, existenčných kríz a kríz identity, cez rande až po kľúčovú tému duševného zdravia. Na javisko prináša smiech a nadhľad.

Sia
Siavash je iránsky stand-up komiks, ktorý momentálne žije vo Viedni. Svoju komediálnu kariéru začal v Bratislave na Slovensku, kde založil Joke's On You Comedy club.

Jazyk: angličtina

Spolupráca: Joke's On You

Vstup voľný

Podujatie sa koná v rámci festivalu [fjúžn] festival 2023. Pozrite si kompletný program festivalu.