standup / talkshow

Floor - Comedy Talkshow vol. 33

Floor talkshow vstupuje do šiestej sezóny. Aj keď pozvanie do nej za tie roky prijala už stovka výnimočných hostí, ukazuje sa, že naša malá krajina má stále ďalších talentovaných a úspešných ľudí.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

A kto  do Luna Baru zavíta tentoraz?
Gabriela Dzúriková je síce z Košíc, no je aj členkou činohry Slovenského národného divadla. Venuje sa tiež televíznej tvorbe a seriálom na všetkých dvoch komerčných staniciach. Jej hlas často počuť aj z dabingu.

Michal Meško sa rozhodoval medzi medicínou a novinárčinou. Vybral si Fakultu managementu a stal sa programátorom. Dnes spoluvlastní sieť úspešných kníhkupectiev Martinus.

Misha Kapustin sa narodil do rodiny námorného dôstojníka sovietskej armády v Orenburgu. Študoval na ješivách v Izraeli a Veľkej Británii. S vlastnou rodinou ho to zavialo až na Krym, odkiaľ po "bratskej" ruskej pomoci odišiel. Za svoju novú vlasť si vybral Slovensko. Od roku 2014 tu pôsobí ako rabín Ústredného Zväzu židovských náboženských obcí v SR.

Barbora Švidraňová je muzikálová herečka, ktorá pôsobila aj v SND aj v divadle v Žiline a zahrala si aj v televízií. No jej vášňou zostal spev, ktorému sa venuje najviac. Na Floore ju bude na gitare sprevádzať jej nemenej talentovaný brat Šimon.

Matej Adámy je stand-up komik Silných Rečí, ktorý sa ako jediný na Slovensku venuje politickej satire. Jeho špeciál Správa a stave republiky je vypredaný ešte pred spustením predpredaja.