standup / talkshow

Floor - Comedy Talkshow vol. 30

Noci sú krátke, rána skoré, vône rôzne, opálenia tiež, o to väčšiu radosť máme, že naša komediálna talkshow oslavuje 30. jubileum. V jej veku síce už začína byť každé vydanie jubilejné ale aj tak.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Kto teda prijal naše pozvanie 11. júna? Opäť to budú ľudia, ktorí sú vo svojej práci výnimoční, talentovaní a nemajú strach robiť to, čo považujú za správne a dobré. Takže toto sú naši hostia.

Hana Gregorová je herečka, majiteľka divadla, matka, no zároveň žena, ktorá si vie užívať život. Asi netreba hovoriť viac.
Karolína Farská by sa mohla venovať štúdiu, zábave, rozhodla sa, že dôležitejšie je žiť v slušnej krajine. Národ ju pozná ako nebojácnu organizátorku mítingov Za slušné Slovensko.
Roman Pavúk síce vyštudoval veterinu, no učarovala mu iná vôňa, vôňa vína. Je majiteľom najoceňovanejšej tematickej reštaurácie, vlastí svoju značku vína a šéfoval slovenským someliérom.
Adéla Elbel je síce z Havířova ale žije v Brne. Okrem toho, že hovorí plynulo holandsky, Česko ju pozná ako stand-upistku. V súčasnosti môžeme smelo povedať, že najlepšiu českú komičku.
Fallgrapp je úspešná kapela, ktorá brázdi takmer všetky európske festivaly. Na koncertoch spája elektroniku s husľovým triom, perkusiami, bicími, gitarou a vokálom. Na F(l)óóre sa predstavia v nezvyčajnej akustickej zostave.

A samozrejme vy všetci v publiku....

Vstupné 15 €