standup / talkshow

Floor - Comedy Talkshow vol. 31

Prvý Floor v sezóne a celkovo 31. odštartuje vo veľkom štýle presne v deň narodenín mamy moderátora. Takže pohodlne sa usaďte a pozrite si aké esá prijali pozvanie.

 

Táto akcia sa konala v minulosti


Dominika Morávková- Zeleníková je herečka, speváčka, saxofonistka, dcéra kaskadéra, ktorá neje mäso, hviezdi v divadle, vo filmoch aj seriáloch a pravdepodobne aj ako mama trojročnej Amálky.
Marián Leško je novinár, komentátor, publicista, ktorého preslávili bonmoty v relácii Sedem. Dokým sa nestal poradcom prezidentky Zuzany Čaputovej sa v Trende venoval vnútropolitickým komentárom.
S hudbou vesmírnou je mladá a veľmi úspešná slovenská skupina, ktorá najprv prerazila na youtube. (Ich hit Je nám teplo už prekročil 18 miliónov videní) a potom ju objavil aj komerčný rádiový éter. Trojica šikovných umelcov sa rozhodla, že piesne nebude predávať a tak sú voľne stiahnuteľné na internete.
Milan "Docent" Sedliak - keby sme mali napísať, že je len stand-up komik, veľmi by sme mu krivdili. Milan sa špecializuje predovšetkým na hormonálne a molekulárne zmeny v kostrovom svale. Ako poradca pre výživu, spolupracuje s Dominikou Cibulkovou, Richardom Pánikom alebo futbalovým Slovanom. Predsedá Slovenskej spoločnosti pre športovú výživu.

No a samozrejme vy všetci v publiku.

Sedenie je voľné. Brány sa otvárajú o 19 hod.
Vstupné 15 €