standup / talkshow

Pančlajn

Šťavnatá stand-up comedy v Bratislave. Ostrieľaní komici sa postavia tvárou v tvár publiku, aby zabojovali o potlesk inteligentným autorským humorom bez ošúchaných vtipov a samoúčelných vulgarít.

 

odporúčame!
20.03.2019, St
Dunaj˜
20:00

Pódiové zápasy o najlepší stand-up sezóny. Nekompromisné returny na aktuálne dianie, penaltové kopy proti malichernosti a účinnú defenzívu voči nude vytiahnu v boji o naše smiechy hviezdy domáceho stand-upu Matej Sajfa Cifra, Tomáš Hudák, Michael Szatmary, Dano Čistý, Jakub Zitron Ťapák, Simona a Samo Trnka. 

Matej Sajfa Cifra
Vyzerá ako krehký krasokorčuliar, s mikrofónom v ruke však robí všemožné axely, toeloopy, rittbergery a lutze. A to o všetko samozrejme so svojim charakteristickým úsmevom na tvári.
Tomáš Hudák
Rozkorčuľovaný útočník stand-upovej ligy, ktorého by draftoval každý! Účinne bráni pred nudou a dravo útočí na bránice.
Michael Szatmary
Pointový šachista, ktorý šarmantne umiestňuje svoje vtipy tak, aby vám vo veľkom finále zasadil smiechový šach mat.
Dano Čistý
Keď naskočí na kolá a začne šlapať, buďte si istí, že nás čaká krkolomná jazda absurdnými situáciami z histórie a švihnutými nápadmi pre súčasnosť.
Jakub Zitron Ťapák
Športovú kondičku má v malíčku a na malíčku spraví aj nejakú tú otočku. Jakub sa však rozhodol vypracovať aj na stand-upovej scéne a musíme povedať, že aj s mikrofónom mu to frístajluje parádne.
Simona
Ak má niekto presne mierené smeče na bránice, tak je to ona. Keď si tento neotesaný talent príchodzí z Kysúc založí čelenku a nadhodí na podanie, schovajte sa, inak vám hrozí porážka podpichovaním.
Samo Trnka
Neúnavný tréner, ktorého neodradí ani vlastný faul, ani gól do vlastnej bránky. Nadšený fanúšik slovenského stand-upu, ktorý si nenechá ujsť ani jedno číslo. To preto, že vždy prelezie do reprezentačného tímu.

Udalosť na Facebooku.