iná akcia
prednáška / diskusia

Spoznaj podstatu mysle - Učenie Dzogčhen

 

Jeden z najväčších majstrov učenia Dzogčhen Čhögjal Namkhai Norbu príde uviesť svoju prednášku a meditačný kurz Spoznaj podstatu mysle do Bratislavy. 

 

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Dzogčhen je starobylé duchovné učenie, ktoré sa rozvinulo hlavne v tibetskej buddhistickej tradícii, ale v skutočnosti nepatrí k žiadnej škole alebo náboženskému systému. Je to poznanie, ktoré sa spája s našou pravou prirodzenou podstatou, s prvotným stavom všetkých bytostí.
Uplatnením rôznych metód v spojení s autentickým majstrom nás tiež učí žiť uvoľnenejšie a pokojnejšie v problémoch každodenného života.

Čhögjal Namkhai Norbu
je oprávnene radený medzi najväčších žijúcich majstrov dzogčhenu. Jeho život a príklad je zdrojom veľkej inšpirácie pre tých, ktorí mali možnosť poznať ho a nasledovať jeho učenie.
Na Slovensko prichádza po 14 rokoch.

Registrácia:
Na toto podujatie je dôležité zaregistrovať sa, najlepšie dopredu na tomto webe.
Kto nebude mať takú možnosť, bude sa môcť zaregistrovať hodinu pred začiatkom učenia. Výška vstupného je na voľbe a možnosti účastníka.

Predbežný program učenia:
Piatok 19.8.   17:00 - 19:00
Sobota 20.8. 10:00 - 12:00 a 16:00 - 18:00
Nedeľa 21.8. 10:00 - 12:00

Súčasťou podujatia budú okrem učenia aj khaita tance (tibetské radostné tance), úvod do jantrajógy (tibetskej jógy pohybu) a do harmonizačného tanca na mandale.

Viac info 
 

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Medzinárodná komunita dzogčhenu - Wangdenling, o.z.. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.