iná akcia
prednáška / diskusia

Radosť byť seniorom

Radosť byť seniorom je zábavné popoludnie pre aktívnych seniorov, ktorí majú chuť spoznávať stále niečo nové, radi sa zabavia a zaspomínajú si aj na časy minulé.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Ambasádorkou projektu je Iveta Malachovská, ktorá sprevádza popoludním a talk show „Na slovíčko“. Našimi hosťami bude manželský pár Adriena Bartošová a Štefan Bučko a ako gitarový sprievod – Pavol Bereza.

Tento rok sa môžete tešiť na zaujímavú prednášku od PaedDr. Janky Chládeckej PhD. MBA, ktorá je manažérkou Univerzity tretieho veku EU v Bratislave. Porozpráva nám o význame vzdelávania pre seniorov a o náučnom výlete v Turecku spolu so seniormi.

Ďalšiu prednášku bude viesť Silvia Valovičová, ktorá sa zaoberá tréningom pamäti a pohybovými aktivitami, vďaka ktorým sa vo väčšej miere zapájajú práve poznávacie funkcie ako pamäť, koordinácia pohybov, koncentrácia, vnímanie priestoru či pohotovosť.

Tešiť sa môžete aj na obľúbenú tombolu a občerstvenie, ktoré je v cene vstupenky.

Vstupenky: 7 Eur na staledobri@gmail.com
Viac info
Miesto konania:
Pálffyho palác, Zámocká 47

 

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor STALE DOBRI. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.