iná akcia
standup / talkshow

Apples & Hrušky: Komédia & Borders

V tohtoročnej verzii diskusie Apples & Hrušky bude komička Nasi Motlagh diskutovať o hraniciach, ktoré sú definované a tiež rozmazané humorom. Humor nám totiž pomáha vyrovnať sa s ťažkými časmi, no môže tiež spôsobiť ďalší konflikt.

Táto akcia sa konala v minulosti

Sia A. Motlagh
Sia je komik z Iránu, ktorý svoju kariéru stand up comedy v Bratislave odštartoval pred takmer 5 rokmi so standup skupinou SILNÉ REČI stand-up comedy show. Krátko nato založil s pomocou niektorých miestnych komikov anglickú komediálnu show s názvom Joke's On You. Jeho komédia sa zameriava na stereotypné výzvy, s ktorými sa stretáva vo svojom živote v Európe ako prisťahovalec, ako aj v osobnom živote rodinného príslušníka.

Matej Makovický
Marej je stand-up komik, kreatívny spisovateľ a textár s diplomom zo sociológie. Vystupuje v slovenskom aj v anglickom jazyku a rád si myslí, že má najvhodnejší názor, čo znamená, že málokedy sklapne. Okrem hrania a písania má aj vlastný podcast o metalovej hudbe s názvom PozaMetal a zaoberá sa sociálnymi témami, ako je duševné zdravie, feminizmus, vegánstvo a sexualita.

Vstup je voľný s registráciou

Program festivalu Fjúžn