party

Supersoul

Nový koncept, domov a platforma pre všetkých, ktorým učaroval soulful drum&bass, ale aj pre tých, ktorí jeho kúzlo ešte len objavia. Miesto, kde si djs môžu dovoliť byť bez kompromisov skutočne soulful. Večierok plný príjemných beatov, kde drum&bass zrazu naberá úplne iné kontúry. Žiadne ponáhľanie, naopak - spomalenie a instantný ponor do sveta melódií a pekných atmosfér.
Táto akcia sa konala v minulosti

O selekciu za mixpultom sa postarajú:
BooBoo (Break It!)
Lixx (Signall_FM)

Čo to vlastne je? Soulful drum&bass? Ten má veľa polôh. Vieš pri ňom sedieť a kecať s kamošmi pri dobrom drinku, len tak sa pohupovať do príjemných rytmov, alebo si naplno užiť groovy vibe s rukou hore na parkete. Nemusíš nič, no môžeš všetko. Je len na tebe, ako si ho užiješ. Jednoducho počúvaj a nechaj sa unášať. Dovoľ si to bez predsudkov.

Ten pocit, keď to v tebe zarezonuje a na tvári sa ti objaví úsmev. Privrieš oči a necháš sa unášať čarovne pulzujúcou atmosférou, ktorá je všade okolo teba. Priestor a čas miznú. Ostávaš len ty, milí ľudia a hudba. Naša bublina, naše miesto, naša chvíľa, kde sa všetko zlieva do jedinečného zážitku, v ktorom sa s radosťou stratíš.

Takéto niečo nám tu veľmi chýbalo. Poď s nami vytvoriť miesto, na ktorom sa budeme spolu cítiť dobre.

Vstup voľný