party
iná akcia

Sun(DJ)set s DJ Vesnu

Podvečer na Devíne vám počas nasledujúcich letných mesiacov obohatí Sun(DJ)set vždy s inou hudobnou „situáciou“ na rôznych unikátnych miestach hradného areálu. Okrem dobrej hudby si užijete atmosféru Hradu Devín pri západe slnka a scenériu okolitej krajiny. V júni DJ Vesnu, ktorý už vyše 10 rokov vytvára v Bratislave oázy slobody pre slovenskú queer komunitu.
odporúčame!

Vesnu je digitálny šaman, ktorý túži, aby sa ľudia na parkete stretli sami so sebou a aj jeden s druhým. Hypnotickými beatmi prekonáva vzdialenosti, hravými setmi s nečakanými zvratmi pripomína, že všetko je tu a teraz. Rád sa pohybuje od techna cez house až po disco. Je matkou párty Tepláreň, ktorá sa neskôr stala aj známym barom. S vášňou sebe vlastnou organizuje viaceré klubové noci, ktoré si našli pevné miesto na slovenskej tanečnej scéne, a kde aj ako DJ našiel svoje zázemie. 

Vstupné: 8 € , v predaji v pokladnici Starej radnice alebo online  

Vesnu už vyše 10 rokov vytvára v Bratislave oázy slobody pre slovenskú queer komunitu. Je matkou párty Tepláreň, ktorá sa neskôr stala aj známym barom. S vášňou sebe vlastnou organizuje viaceré klubové noci, ktoré si našli pevné miesto na slovenskej tanečnej scéne, najznámejšie sú Homomat, Shame, Ball of Shame, Kiki Nation.

Na týchto akciách našiel ako DJ aj svoje zázemie. Vesnu je digitálny šaman, ktorý túži, aby sa ľudia na parkete stretli sami so sebou a aj jeden s druhým. Hypnotickými beatmi prekonáva vzdialenosti, hravými setmi s nečakanými zvratmi pripomína, že všetko je tu a teraz. Rád sa pohybuje od techna cez house až po disco. Obľubuje rauš noci, ale aj nehu rána. Presvedčilo sa o tom publikum vo väčšine domácich klubov, ale aj na maďarskom festivale Sziget, nemeckom Rote Dichte, berlínskych party Betriebsfeier a Daddy Issues či londýnskej party Homostash.