party

Red Sofa welcomes Vivacity

Deephouse, microhouse, dubtech, breaks, acid. DJs Da Moon + Cubik & Sani + Silvester Suske.
Táto akcia sa konala v minulosti

Silvester Suske
na elektronickej scéne sa pohybuje od roku ´97, kedy si naladil "garnierov" legendárny "crispy bacon" na už neexistujúcej hudobnej stanici WBPM.Potom sa to rozbehlo od gabba, techno cez minimal a nakoniec k deephouseu, kedy začal prvé vinyly roztáčať pod krídlami českej MUAH crew spolu s dj PDCH. Písal sa apokalyptický rok 2012.

Sani
Od komerčných diskoték začiatkom storočia veľmi rýchlo prešiel rovno ku gramofónom. Po zakúpení prvých dosiek z viedenského Black Marketu začal hrať pravidelne na akciách legendárneho klubu Spojka. V roku 2003 bol spoluzakladateľom kontroverznej Amenity crew, pod ktorou organizoval viaceré akcie. Po rokoch odohratých vo všetkých bratislavských "créme de la créme" kluboch sa stal rezidentom Soniclab-u.
Sani okrem hrania veľmi rád produkuje hudbu, a to už od roku 2000. Vyskúšal si aj live hranie na mašinkách spolu s dj Kirom pod hlavičkou SmartSound. V roku 2013 Vydal vlastný track spolu s Nisiru na EPčku Vinylized Vol.3. Od 2013 do 2015 bol spolu s Silvester Suske rezidentom vlastnej noci SO&SO v klube Radosť. Od leta 2018 ho môžete počuť na rezidentnej noci Meet:us v Nu Spirit Bare, ktorú organizuje taktiež so Silvestrom. Jeho sety sú technicky čisté, hudobne na pomedzí rôznych odnoží houseu, s prvkami detroitu a plné synth plôch.