party

Ježišovi pivo nelej / Diskoteror / Slušné baby

Beaty tepú, projekcie blikajú, gitara neni, spevy sa kričia. Čo je to? Áno, sú to chalani/baby z JPN. Diskoteror sa na bratislavské dosky, ktoré znamenajú nič, vracajú po kratšej prestávke. Aby toho nebolo málo, sekundovať prídu aj Slušné baby soundsystem.

Táto akcia sa konala v minulosti

Beaty tepú, projekcie blikajú, gitara neni, spevy sa kričia. Čo je to? Áno, sú to chalani/baby z JPN so svojou predstavou drum'n'bass & technopunku. Nechýba nasadenie, nechýba mesidž - a hlavne to srdiečko, to musí byť! Ak nebudete úplne triezvi, možno si aj zatancujete či zadupete a zaspievate niektorý zo silných refrénov, ktoré musia byť tiež.
A verte-neverte, v Bratislave v takejto čistej techno-zostave tentokrát poprvé!

Diskoteror sa na bratislavské dosky, ktoré znamenajú nič, vracajú po kratšej prestávke. Počas nej DJ Kraken poctivo trénoval, aby vo vás bol schopný objaviť aj tie najskytejšie guilty pleasures, a Bulva s Kefou trochu cestovali, aby na vlastné uši spoznávali temné zákutia populárnej hudby v ďalekých kútoch sveta. Všetko toto sa samozrejme pokúsia zúročiť, takže ak si myslíte, že viete čo znamená slovo "queer", radšej si to overte v slovníku. Chau cariños, chau na parkete!

Aby toho nebolo málo, sekundovať prídu aj Slušné baby soundsystem. Dievčenské komando DJ Miža & DJ Bol prinesú netradičnú zábavu v podobe oldies trash, balkan pop, gypsy casio garage, čalga turbofolk a horšie!