party

Ingredients: Wingz (AT)

Pod hlavičkou DJskej dvojice Gabanna a Ke3n z Drumatique crew sa už vo Fuge predstavili viaceré mená zo svetovej scény lámaných beatov. S hľadáčikom stále nasmerovaným do temných a atmosferických vôd drum&bassu pokračuje ďalšou edíciou tejto párty. V predvianočnom čase bude jej hosťom DJ z blízkej Viedne - Wingz (Overview music).
Táto akcia sa konala v minulosti

Wingz je meno, ktoré by mala dnes už poznať väčšina drum&bassovej scény ako producenta, ktorý dláždi cestu budúcnosti tohto žánru. Svoju kvalitnú produkciu stavia na jeho unikátnom mixe precíznej práce s bicími a prepracovanými melodickými patternami. Jeho hudba, zväčša vydávaná na v súčasnosti veľmi uznávanom labeli Overview Music, sa pravidelne dostáva do rebríčkov na Beatporte a tiež získava veľkú podporu od ostatných DJs a fanúšikov. Jeho DJ sety sú rovnako, ako jeho hudba na vysokej úrovni. Na párty mieša vysoko efektívne tracky stvorené pre parket s vokálnymi trackmi, ktoré vyrovnávajú energiu a poskytujú priestor pre skutočné užívanie si hudby.

Už štandardne doplnia line up domáci Gabanna a Ke3n a naša šikovná kamoška Gina, ktorá bude mať u nás na Ingredients premiéru.

DJs:
Wingz (AT / Overview Music)
Gabanna (Drumatique)
KE3N (Drumatique)
Gina