party

Bassdeck w/ This is Inja (UK), Pandora (AT), Jimmy Danger (UK)

Pionieri jedného z najvýraznejších odvetví elektronickej tanečnej hudby vo svete. Dym, svetlá a neopísateľný pocit zo zvuku. Zvuk, ktorý sa ti dostane pod kožu. Zvuk, ktorého podstata je, že tvrdí muziku. Zvuk, ktorý je nielen počuť, ale hlavne cítiť - bass music.
Táto akcia sa konala v minulosti

Lineup: This is Inja (UK) / Pandora (AT) / Jimmy Danger (UK) / DCKDST / D High

10€ na mieste, 8€ v predpredaji na Sundecku

This is Inja - možno ho poznáte ako usmievavého frontmana King of The Rollers, možno ho poznáte podľa jeho silných facebookových videí ktoré šíria pozitívne vibrácie. Vystupuje pod menom INJA : Importance Never Justifies Anything.

MC, rapper, spisovateľ, básnik, hype man Inja sa preslávil naprieč rôznymi žánrami a odvetviami ako všestranný interpret schopný vykúzliť poetické texty v každej situácii - od hip-hopu a dnb podujatí na hlavnom pódiu, cez intímne jazzové freestyles so živými kapelami.

Koncom minulého roka dosiahol Inja svoj doteraz najväčší hudobný úspech - podpísal zmluvu s Hospital Records kde sa stal jedným z najvzrušujúcejších artists. Potom, čo sa rýchlo etabloval a stal sa obľúbencom v dnb rodine, sa momentálne vezie na úžasnej vlne kde sa sám musí štípať aby zistil, že sa mu nesníva 

Pandorina láska k hudbe sa viaže k roku 1995, odkedy je jednou s najaktívnejších DJs v Rakúsku. Menežuje vlastné vydavateľstvo a jednu z najväčších jump upových akcií v krajine. Nedávno sa začala venovať produkcii a doteraz má tracky vydané na rôznych britských labeloch. Táto talentovaná dáma na ďalšom BASSDECKU zničí tanečný parket bez akéhokoľvek ublíženia na zdraví.