koncert
party

Balkan Beats

Bujará zábava plná temperamentu a divokých tancov sa valí na Kácečko! Jedinečnú veselicu plnú tradičných a exotických melódií naštartujú králi rómskej muziky Sendreiovci. Svieži večer okorenia horúcou zmesou balkanu, klezmeru, folku a ďalších južanských žánrov DJ Gadjo.cz spoločne s DJ Le Petit Nicolas.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Sendreiovci
alebo Kokavakere Lavutara sú vynikajúci hudobníci, ktorí patria medzi najznámejšie slovenské kapely hrajúce cigánsku muziku. Ich koncerty pripomínajú bazén v lete – sú plné tlačiacich sa ľudí, ktorí sa chcú osviežiť chytľavými melódiami.

Sendreiovci, ktorí v minulosti spolupracovali aj s kapelou Para, majú za sebou mnohé vystúpenia po celom Slovensku, no dostali sa aj za hranice, pretože ich prirodzený talent si všimol aj skladateľ Hans Zimmer a nahral s nimi hudbu k hollywoodskemu filmu Sherlock Holmes: Hra tieňov.

Vladimír a Janka Sendreiovci a ich skupina uchovávajú autentický cigánsky folklór a túto jedinečnú hudobnú tradíciu prenášajú z generácie na generáciu.

Le Petit Nicolas
je pražský producent a DJ, ktorý dokáže naservírovať kráľovskú porciu chytľavých melódií, úderného beatu a predstaví najznámejšie kúsky z balkan beat a global bass scény. To všetko vkusne zremixované elektronickou hudbou.

DJ Gadjo.cz
je DJ, ktorý so sebou prinesie žánrovú drzosť a divokú hudbu, ktorej však nechýba duša. V jeho originálnom podaní vedľa seba tancujú world music, gypsy, balkan, mexická cumbia či electro swing. Gadjo.cz už viac ako 15 rokov pumpuje tanečnú vášeň do davov na českých, ale aj európskych festivaloch aj kluboch či súkromných oslavách.

Vstupné: 7€