party

Balkan Bashavel

Oslávte s nami príchod jari bláznivými tanečnými kreáciami v rytmoch balkan beats, gypsy, reggae a world music. Alebo váš obľúbený Balkan Bashavel sa vracia do Bratislavy. Štartujeme v combo: Malalata + BDHS (live) + Julah + Le Petit Nicolas.

Táto akcia sa konala v minulosti

Lineup:

Malalata 

pôsobí na scéne už 17 rokov a je synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, reggae a world music. Dvojica slovenských DJs spája tieto rytmy do osobitých setov, ktoré dopĺňa o nespútanú a nákazlivo energickú performance. Pod taktovkou Malalata pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vo vzdialenom Japonsku či Mexiku. Duo svojou show roztancovalo festivaly Colours of Ostrava, Pohoda, Grape, Uprising a vystúpilo na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar, Goran Bregović, Shantel, Mahala Rai Banda či Fanfare Ciocarlia.

BDHS - Blikajúci Dychový Hudobný Systém (live)
Prešovská sedemčlenná kapela zostavená okolo Tomáša Paľa, ktorý niekoľko rokov pôsobil aj v skupine Chiki Liki Tu-a, vám ukáže, či dychovka dokáže zahrať a zachrániť techno.

Le Petit Nicolas (CZ)
Talentovaný pražský DJ a producent, ktorý vám naservíruje priam kráľovskú porciu chytľavých melódií a úderného beatu a predstaví nejznámejšie kúsky z balkan beats a global bass scény.

Julah
Perkusionista ethno bandy Capre, občasný producent a hlavne DJ. V osobitých setoch mixuje hudbu mnohých žánrov a mnohých kútov sveta – najmä Balkánu, južnej Európy a južnej Ameriky.

Vstup: 18+

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Roman Lalík. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.