party

Signall_FM Night: Technimatic /UK

Univerzita Komenského oslavuje tento rok 100. výročie svojej existencie a SIGNAll_FM bude pri tom! V hlavnej úlohe legendy žánru Technimatic.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti


Ako inak, s výborným drum&bassom. V rámci víkenového AmosFestu nás stretnete pod holým nebom v sobotu v Trafoparkotéka zóne, kde vás čaká SIGNAll_FM NIGHT s letným lineupom, ako sa patrí. Liquidfunk priatelia, to je to slovo.
 V rámci celosvetovej tour k svojmu novému albumu ‘Through The Hours’ sa na Slovensku zastavia jeho súčasní priekopníci Technimatic zo stajne značky Shogun Audio.

K tomu servírujeme výdatnú porciu pekných beatov v podaní rakúsko slovenskej dvojice Paul SG (AT) a GRŇA (SK). Jedinečné zohraté spojenie skvelého dja a výborného hudobníka vás roztancuje, ani nebudete vedieť ako. K tomu support od našich kamarátov Liquidators Crew z Brna a domácich jazdcov - Lixx, Kavva a Sirius. Čakajte len pozitívnu náladu a slnečný drum&bass.

Hrať sa bude neštandardne od poobedia do polnoci, tak určite príďte včas. Časový lineup bude zverejnený niekoľko dní pred udalosťou.

Line up: 
Technimatic /UK
Paul SG /AT
Grňa /live sax
Liquidators /CZ
Lixx
Kavva
Sirius

Odporúčame

divadlo

O čarovnej flaute a iných kúzlach

Wolfgang Amadeus Mozart: O čarovnej flaute a iných kúzlach. Detské operné predstavenie uvádza Martin VanekViac
Pi 4.10.2019 / Slovenské národné divadlo - Opera
KIDSTOWN odporúčame!
film

Punk je hned!

Príbeh drogovo závislého rebela bez príčiny, ktorý neustále naráža na všeobecne platné pravidlá.Viac
Ihrisko Furdekova / Cinemax Bory Mall / Kino Lumière
odporúčame!
divadlo

Horror Show

Výpravná hororová show, ktorá vás zavedie do podzemného sveta Bratislavy. Tam, kde plesajú upíri. Nebojte sa prísť plnokrvne...Viac
13.9.2019 - 31.10.2019 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
koncert

Davová psychóza

Davová psychóza zahajuje letnú sezónu. V rámci letných koncertov predstaví aj niekoľko nových songov, tak sa nechajte prekvapiť.Viac
Koncerty na garážach, Pod prístavným mostom / Prístavná 9 / Randal Club
odporúčame!