party

Signall_FM Night: Technimatic /UK

Univerzita Komenského oslavuje tento rok 100. výročie svojej existencie a SIGNAll_FM bude pri tom! V hlavnej úlohe legendy žánru Technimatic.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti


Ako inak, s výborným drum&bassom. V rámci víkenového AmosFestu nás stretnete pod holým nebom v sobotu v Trafoparkotéka zóne, kde vás čaká SIGNAll_FM NIGHT s letným lineupom, ako sa patrí. Liquidfunk priatelia, to je to slovo.
 V rámci celosvetovej tour k svojmu novému albumu ‘Through The Hours’ sa na Slovensku zastavia jeho súčasní priekopníci Technimatic zo stajne značky Shogun Audio.

K tomu servírujeme výdatnú porciu pekných beatov v podaní rakúsko slovenskej dvojice Paul SG (AT) a GRŇA (SK). Jedinečné zohraté spojenie skvelého dja a výborného hudobníka vás roztancuje, ani nebudete vedieť ako. K tomu support od našich kamarátov Liquidators Crew z Brna a domácich jazdcov - Lixx, Kavva a Sirius. Čakajte len pozitívnu náladu a slnečný drum&bass.

Hrať sa bude neštandardne od poobedia do polnoci, tak určite príďte včas. Časový lineup bude zverejnený niekoľko dní pred udalosťou.

Line up: 
Technimatic /UK
Paul SG /AT
Grňa /live sax
Liquidators /CZ
Lixx
Kavva
Sirius

Odporúčame

film

Biely, biely deň

V odľahlom islandskom mestečku začína bývalý policajný náčelník podozrievať miestneho chlapíka z pomeru s jeho ženou, ktorá pred...Viac
Kino Mier Modra / Kino Lumière
odporúčame!
koncert

Judas Priest

Po 12.7.2021 / Axa Aréna NTC
odporúčame!
festival

Comics Salón 2020

18.9.2020 - 20.9.2020 / Dom kultúry Ružinov
odporúčame!
film

Milosť

Príbeh rodičov vojaka vyrozprávaný z pohľadu ich sedemnásťročného vnuka Janeka. Film je zasadený do dramatických spomienok...Viac
Ne 7.6.2020 / Kino Lumière
odporúčame!