party

Signall_FM Night: Technimatic /UK

Univerzita Komenského oslavuje tento rok 100. výročie svojej existencie a SIGNAll_FM bude pri tom! V hlavnej úlohe legendy žánru Technimatic.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti


Ako inak, s výborným drum&bassom. V rámci víkenového AmosFestu nás stretnete pod holým nebom v sobotu v Trafoparkotéka zóne, kde vás čaká SIGNAll_FM NIGHT s letným lineupom, ako sa patrí. Liquidfunk priatelia, to je to slovo.
 V rámci celosvetovej tour k svojmu novému albumu ‘Through The Hours’ sa na Slovensku zastavia jeho súčasní priekopníci Technimatic zo stajne značky Shogun Audio.

K tomu servírujeme výdatnú porciu pekných beatov v podaní rakúsko slovenskej dvojice Paul SG (AT) a GRŇA (SK). Jedinečné zohraté spojenie skvelého dja a výborného hudobníka vás roztancuje, ani nebudete vedieť ako. K tomu support od našich kamarátov Liquidators Crew z Brna a domácich jazdcov - Lixx, Kavva a Sirius. Čakajte len pozitívnu náladu a slnečný drum&bass.

Hrať sa bude neštandardne od poobedia do polnoci, tak určite príďte včas. Časový lineup bude zverejnený niekoľko dní pred udalosťou.

Line up: 
Technimatic /UK
Paul SG /AT
Grňa /live sax
Liquidators /CZ
Lixx
Kavva
Sirius

Odporúčame

koncert

Dream Theater

Legenda progresívneho rocku, kapela Dream Theater, vystúpi v utorok 16. júla 2019 v bratislavskom NTC.Viac
Ut 16.7.2019 / Axa Aréna NTC
odporúčame!
film

McQueen

Príbeh Alexandra McQueena je moderný príbeh, gotická rozprávka o obyčajnom chlapcovi z robotníckeho Východného Londýna, ktorý...Viac
Št 23.5.2019 / Kino Mier Modra
odporúčame!
divadlo

Horror Show

Pri príležitosti druhého výročia otvorenia Red Cat Cabaret pre vás pripravili novú, nevídanú a výpravnú Horror Show.Viac
Št 13.6.2019 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
vážna hudba

Organové koncerty pod pyramídou - 22. ročník

22. ročník koncertného cyklu Organové koncerty pod pyramídou.Viac
Ne 16.6.2019 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
odporúčame!