party

Balkan Bashavel

Začiatok nového roku znamená aj ďalšiu zimnú Balkan Bashavel tour! A teda čas, kedy spolu vyskáčeme kalórie z vianočného hodovania v rytmoch balkan beats, gypsy music, reggae a world music.
Táto akcia sa konala v minulosti

V Bratislave štartuje combo:
MALALATA + Circus Brothers + Julah

MALALATA (SK)
MALALATA je už 13 rokov synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystúpenie DJského dua je nespútanou show plnou nákazlivej energie a 100% nasadenia. Pod jeho taktovkou pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vzdialené Mexiko a Japonsko. Duo predviedlo svoju show aj na festivaloch Colours of Ostrava, Pohoda, Uprising, Grape či na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović, Shantel a Fanfare Ciocarlia.

Circus Brothers (CZ, live)
Šesťčlenná pražská kapela, ktorá s neuveriteľnou energiou a nadhľadom hrá balkan-disco kombinujúce balkánsku dychovku, diskotékový beat, lacný pop, špinavý house, drsný rap a príjemný folk. Táto banda sa už predstavila na festivaloch Rock for People, Mighty Sounds či Rock for Churchill a odohrala spoločný koncert s legendárnymi Fanfare Ciocarlia.

Julah (SK)
Perkusionista ethno bandy Capre, občasný producent a hlavne DJ. V osobitých setoch mixuje hudbu mnohých žánrov a mnohých kútov sveta – najmä Balkánu, južnej Európy a južnej Ameriky.

Fb event

18+

--------

Akcia bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z nej budú zverejnené na sociálnej sieti Facebook.

Odporúčame

koncert

The Vibrators (UK) + Lord Alex

Pi 6.3.2020 / Randal Club
odporúčame!
film

Nech je svetlo

30.1.2020 - 10.2.2020 / Kino Lumière
odporúčame!
koncert

Radio Head Awards Festival

St 18.3.2020 / Axa Aréna NTC
odporúčame!
film

Králiček Jojo

Jojo si to užíva. Ako správny chlapec má kopec kamarátov, nie len na dvore, ale priamo v Hitlerjugende. Najlepší kamoš sa volá...Viac
Artkino Za zrkadlom / FK Nostalgia / Kino Pezinok / Kino Záhoran / Kino Film Europe / Kino Lumière / SĽUK ...
odporúčame!