Letné kúpalisko Tehelné pole

kúpaliská a jazerá

Kúpalisko Tehelné pole je tradičné bratislavské kúpalisko s troma bazénmi plavcov aj pre neplavcov, deti, mladých, seniorov, rodiny.

Kúpalisko Tehelné pole je otvorené denne od 09:00 do 20:00.

Voda má 22C, aktuálna kapacita  je 1350 osôb.

Vstupenky sa dajú kúpiť online, a tradične aj na mieste.

Online cenník

Cenník na mieste

Vstup je bezbariérový, rovnako ako celý areál.  Kúpalisko má výťah pre imobilných návštevníkov, ktorí sa nedokážu dostať do bazéna bez pomoci, alebo sú pre nich neprekonateľnou prekážkou aj schody do bazéna.

Atrakcie:
trojdráhová šmykľavka, detské ihrisko, stoly na stolný tenis, ihrisko s trávnatým povrchom, beachvolejbalové ihrisko

Občerstvenie:
Bufet, stánok s ľadovými nápojmi a ovocnými pohármi s jogurtom, nájdete tu aj obľúbené pravé belgické hranolky od Orbis Street Food

Ostatné služby:
WC, sprchy, kabínky na prezliekanie, za príplatok možnosť požičať si športové potreby, slnečník, lehátko, uschovať si cennosti

Výťah pre imobilných občanov:
Letné kúpalisko Tehelné pole má výťah pre imobilných návštevníkov, ktorí sa nedokážu dostať do bazéna bez pomoci, alebo sú pre nich neprekonateľnou prekážkou aj schody do bazéna. STaRZ ponúka riešenie pre návštevníkov LK Tehelné pole pomocou elektrického spúšťacieho zariadenia do bazéna (model PAL), výťah môže byť využitý na ľubovoľnom mieste pri bazéne. Pri vstupe na kúpalisko požiadajte prosím personál prevádzky o možnosť použitia výťahu.

Pozor: platby realizujú iba v hotovosti

Letné kúpalisko Tehelné pole
Odbojárov
83104 Bratislava


+421 2 443 728 28
tehelnepole@starz.sk

http://www.starz.sk
Otváracie hodiny:

denne od 09:00 do 20:00