Letné kúpalisko Tehelné pole

kúpaliská a jazerá
Kúpalisko Tehelné pole je tradičné bratislavské kúpalisko s troma bazénmi pre plavcov aj pre neplavcov, deti, mladých, seniorov, rodiny.

Kúpalisko Tehelné pole je otvorené denne od 10:00 do 20:00.

Voda má 22C, aktuálna kapacita  je 1350 osôb.

Vstup je bezbariérový, rovnako ako celý areál.  Kúpalisko má výťah pre imobilných návštevníkov, ktorí sa nedokážu dostať do bazéna bez pomoci, alebo sú pre nich neprekonateľnou prekážkou aj schody do bazéna.

Vstupné: vstupenky za 5€ na celý deň, po 17:0 3,50€. Deti 4,50€, seniori a ŤZP 2,50€

Online sa dajú kúpiť permanentky na 10 vstupov za 36€, permanentka na celú sezónu dospelý + dieťaza 99€, a sezónne permamentky pre seniorov a ŤZP za 49€.

Online vstupenky denné online vstupenky sú zvýhodnené na 4€

Všetky cena a poplatky za služby (slnečníky, ležadlá, skrinky)

Cena jednorazových lístkov je jednotná pre všetky vekové skupiny. Zľavy pre seniorov a držiteľov ŤZP/ŤZP-S preukazu na jednorazové lístky je možné uplatniť iba pri osobnom nákupe priamo na kúpalisku.

Dieťa do 3 rokov má vstup na kúpaliská zdarma.

Atrakcie:
trojdráhová šmykľavka, detské ihrisko, stoly na stolný tenis, ihrisko s trávnatým povrchom, beachvolejbalové ihrisko

Občerstvenie:
Bufet, stánok s ľadovými nápojmi a ovocnými pohármi s jogurtom, nájdete tu aj obľúbené pravé belgické hranolky od Orbis Street Food

Ostatné služby:
WC, sprchy, kabínky na prezliekanie, za príplatok možnosť požičať si športové potreby, slnečník, lehátko, uschovať si cennosti

Výťah pre imobilných občanov:
Letné kúpalisko Tehelné pole má výťah pre imobilných návštevníkov, ktorí sa nedokážu dostať do bazéna bez pomoci, alebo sú pre nich neprekonateľnou prekážkou aj schody do bazéna. STaRZ ponúka riešenie pre návštevníkov LK Tehelné pole pomocou elektrického spúšťacieho zariadenia do bazéna (model PAL), výťah môže byť využitý na ľubovoľnom mieste pri bazéne. Pri vstupe na kúpalisko požiadajte prosím personál prevádzky o možnosť použitia výťahu.

Pozor: platby realizujú iba v hotovosti

Letné kúpalisko Tehelné pole
Odbojárov
83104 Bratislava


+421 2 443 728 28
tehelnepole@starz.sk

bratislavské kúpaliská
Otváracie hodiny:

denne od 10:00 do 20:00