Ticho a spol.

divadlo

Ticho a spol. – komorné divadlo, folk, blues a literatúra, na ploche 10×10 metrov aj s divákmi, sú jeho spoločníkmi… Ticho akcentuje moment zrodu zvuku, tónu či slova.

Staromestské centrum kultúry a vzdelávania, Školská 14

Divadlo Ticho a spol. – 10 × 10 metrov čierneho divadelného blackboxového priestoru spája viacero umeleckých aktivít: Komorné divadlo vo všetkých jeho podobách, pesničky od folku k bluesu, literatúru od dokumentárnej hry, cez poéziu až k dráme, od poviedok ku grotesknej feérii a to všetko na 10 × 10 metroch v interakcii s divákmi!

V divadelnom priestore na Školskej 14 sa aktivity divadla Ticho a spol. (2010) a Platformy nezávislých divadiel (2013) – Prešporské divadlo, zoskupenie Med a prach a Stopy snov formovať do obrazu akéhosi profesionálneho divadelného laboratória, pomenúvajúceho svoje špecifické témy, hľadajúceho svojské divadelné prostriedky a postupy.

1. Komorné divadlo Ticho a spol.
S hercom na dotyk, chce robiť divadlo, ktoré sa pozerá hercom i postavám do hlavy i do duše…

2. Pesničkárska scéna Ticho a spol.
Jediná skutočná pesničkárska scéna na Slovensku!

3. Literatúra v Tichu.
Literatúru tu môžete vystopovať všade, vo všetkých líniách – od poézie v divadle či v pesničkách, cez poviedky v inšpirácii divadelných hier…

4. Diskusné večery Nahlas v Tichu.
Ticho otvára priestor pre diskusie na ľudské a hodnotové témy.

Ticho a spol.
Školská 14
81107 Bratislava


+421 908 111 065
tichoaspol@gmail.com

www.tichoaspol.sk
Otváracie hodiny:
Vstupné:

Ak nie je uvedené inak:
10 € / 6 € - zľavnené (študenti, dôchodcovia a ZŤP)
Koncerty - 7€, v predpredaji zľava

Vstupenky si môžete zakúpiť v online predpredaji cez tichoaspol.interticket.sk a Ticketportal alebo osobne na predajných miestach Ticketportal a v pokladni divadla 1 hodinu pred predstavením.