Art Books Coffee

kaviareň
kultúrny dom
galéria
iné miesto

ABC na Baštovej ulici v Bratislave vznikol ako multifunkčný kultúrny priestor, ktorého cieľom je poskytovať návštevníkom rôznorodý program, zameraný najmä na mladé umenie. 

Galerijný priestor dopĺňa kníhkupectvo s umeleckou literatúrou, dostupnou za zvýhodnené ceny. V knihách je možné si listovať aj priamo v priestore kaviarne, ktorá ponúka pestrý výber teplých aj studených nápojov a je ideálnym miestom, ak hľadáte chvíľku pokoja v centre Bratislavy. To všetko dopĺňa jediná bratislavská požičovňa Polaroidov, prevádzkovaná v spolupráci s Polagraph.cz

Galéria: 

Cieľom galérie je približovať mladé súčasné umenie stále širšiemu publiku a zároveň vyhovieť vysokým nárokom odbornej verejnosti. Jej hlavným cieľom je snaha o prezentovanie umeleckej tvorby súčasných mladých výtvarníkov, prostredníctvom individuálnych, aj skupinových výstav, ako aj kurátorských projektov. Vďaka auditóriu v zadnej časti prevádzky, je možné výstavný program pravidelne dopĺňať o prednášky, diskusie, premietania, čítania a rôzne ďalšie aktivity. 

Knihy: 

V rámci ponúkaných kníh je k dispozícii široký výber odborných, ale aj populárno-náučných publikácií, súvisiacich najmä s vizuálnym umením a širokou škálou jeho podkategórií. Ide prevažne o knihy nové, ale aj z druhej ruky, pričom výber je zameraný najmä na také, ktoré nie sú bežne dostupné v kníhkupectvách. Ponuku postupne dopĺňame aj o vybrané odborné časopisy. 

Kaviareň:

Naša kaviareň ponúka možnosť listovať si v ponúkaných knihách pri výberovej káve, iných nápojoch, ale aj koláčoch, alebo si jednoducho len posedieť s priateľmi v príjemnom a pokojnom prostredí, plnom umenia. 

www.artbookscoffee.sk

www.facebook.com/ARTBOOKSCOFFEE/

Art Books Coffee
Baštová 348/6B
81103 Bratislava


+421 905 325 618
info@artbookscoffee.sk

www.artbookscoffee.sk
Otváracie hodiny:
Po: 8:00 - 18:00
Ut: 8:00 - 18:00
St: 8:00 - 18:00
Št: 8:00 - 18:00
Pi: 8:00 - 18:00
Vstupné:

Vstup voľný