literárna akcia

Moc korupcie (autorské online čítanie)

Pozývame Vás na online čítanie úryvkov z knihy Moc korupcie: Zákulisie nášho boja za lepšie Slovensko.

Tešíme sa na podvečer, ktorý bude z .klubu pod lampou moderovať Ludwig Bagin.

Táto akcia sa konala v minulosti

Vypočujte si u vás doma ukážky z príbehov a odhalení, ktoré menili našu krajinu.

Autori knihy:

Gabriel Šípoš – Od r. 2001 pracoval v inštitúte INEKO, hlavne na zlepšovaní profesionality a etiky médií (blog Slovak Press Watch). Od r. 2009 je riaditeľom Transparency.

Ľuboš Kostelanský – Po 15-ročnej praxi v Trenčianskych novinách, denníkoch Pravda a HN a v TASR sa od r. 2018 v Transparency venuje samospráve, justícii ako aj investigatívnej činnosti.

Michal Piško – Po 11 rokoch v Denníku SME pôsobí r. od 2015 v Transparency, kde sa venuje samospráve a štátnym firmám, rebríčkom transparentnosti, ako aj výskumu o korupcii.

Martin Bajaník (grafika knihy) – pracoval v prestížnych reklamných agentúrach a neskôr založil vlastnú agentúru Pekne & Dobre. Za svoju prácu získal množstvo ocenení.

Touto knihou chceme inšpirovať aktivistov, ktorí bojujú s korupciou vo svojom okolí, presvedčiť a motivovať rezignovaných a informovať dezinformovaných.

online stream

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Transparency International Slovensko. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.