letný festival

TopFest 2023

Festival TopFest oslavuje 20 rokov. Pri tejto príležitosti sa vracia na svoju domovskú pôdu – na Zelenú Vodu v Novom Meste nad Váhom. Festival bude mať tri pódiá, na ktorých odpáli melodický metalcore headliner zo Spojeného Kráľovstva Bullet For My Valentine, kanadské rockové trio Danko Jones či Kiss Forever Band z Maďarska.

Táto akcia sa konala v minulosti

Skupina Bullet For My Valentine pochádza z južného Walesu a vznikla v roku 1998. Pôvodne hrala coververzie skladieb skupín Metallica a Nirvana. Štvorčlenná kapela sa postupne dopracovala k vlastnému hudobnému štýlu. Waleskí metalisti sa stali jednou z najväčších metalových kapiel, predali vyše 3 milióny albumov po celom svete a definovali britský metalcore s ich dnes už klasickým debutom The Poison.

Okrem headlinera Bullet For My Valentine sa fanúšikovia môžu tešiť na kanadské rockové hudobné trio založené v Toronte v roku 1996, ktoré je pomenované po spevákovi a gitaristovi Dankovi Jonesovi. Na TopFeste zahrajú aj kapely HEX, Heľenine oči,  Slobodná Európa, StresPez, Smola a Hrušky, Signum Regis, Stercore či AYA. Z Česka sa predstavia populárni Mirai, rocková Doga či Alkehol. Z Maďarska pricestujú a skvelú show odpália KissForever Band. Nebude chýbať ani DJ, ktorý bude návštevníkov zabávať do skorého rána.

Vstupné: predpredaj permanentka 45€

Deti do 10 rokov majú vstup na festival zdarma po predložení príslušného dokladu. ZŤP, imobilní majú zľavu 50% a predaj vstupenky je iba na mieste.

Viac info

Odporúčame

divadlo

Generácia Z: Krása nevídaná

15.4.2024 - 26.5.2024 / DPOH
odporúčame!
koncert

Dan Bárta & Illustratosphere (CZ)

Koncertná séria Dana Bártu a Illustratosphere, odkazujúca na nedávne vydanie remastrovaných reedícií prvých dvoch albumov.Viac
Št 27.6.2024 / Pink Whale
odporúčame!
divadlo

Varím a verím

29.4.2024 - 16.5.2024 / GUnaGU
odporúčame!
divadlo

Jekyll & Hyde

Dospelosť so sebou prináša veľkú výhodu – slobodu. Sloboda dokáže byť riadna schíza.Viac
Št 18.4.2024 / DPOH
odporúčame!