letný festival

TopFest 2023

Festival TopFest oslavuje 20 rokov. Pri tejto príležitosti sa vracia na svoju domovskú pôdu – na Zelenú Vodu v Novom Meste nad Váhom. Festival bude mať tri pódiá, na ktorých odpáli melodický metalcore headliner zo Spojeného Kráľovstva Bullet For My Valentine, kanadské rockové trio Danko Jones či Kiss Forever Band z Maďarska.

30.06.2023, Pi - 01.07.2023, So
Zelená voda, Nové Mesto nad Váhom

Skupina Bullet For My Valentine pochádza z južného Walesu a vznikla v roku 1998. Pôvodne hrala coververzie skladieb skupín Metallica a Nirvana. Štvorčlenná kapela sa postupne dopracovala k vlastnému hudobnému štýlu. Waleskí metalisti sa stali jednou z najväčších metalových kapiel, predali vyše 3 milióny albumov po celom svete a definovali britský metalcore s ich dnes už klasickým debutom The Poison.

Okrem headlinera Bullet For My Valentine sa fanúšikovia môžu tešiť na kanadské rockové hudobné trio založené v Toronte v roku 1996, ktoré je pomenované po spevákovi a gitaristovi Dankovi Jonesovi. Na TopFeste zahrajú aj kapely HEX, Heľenine oči,  Slobodná Európa, StresPez, Smola a Hrušky, Signum Regis, Stercore či AYA. Z Česka sa predstavia populárni Mirai, rocková Doga či Alkehol. Z Maďarska pricestujú a skvelú show odpália KissForever Band. Nebude chýbať ani DJ, ktorý bude návštevníkov zabávať do skorého rána.

Vstupné: predpredaj permanentka 45€

Deti do 10 rokov majú vstup na festival zdarma po predložení príslušného dokladu. ZŤP, imobilní majú zľavu 50% a predaj vstupenky je iba na mieste.

Viac info

Odporúčame

film

Salvador Dalí: Rané roky

So 3.6.2023 / Kino Nostalgia
odporúčame!
vážna hudba

Viva Musica! Solamente naturali & Barokksolistene: One Music

Št 6.7.2023 / Stará radnica
odporúčame!
divadlo

Divadlo SkRAT: Skupinová terapia

Renomovaný divadelný súbor sa poháda pri kreovaní novej inscenácie. Tu niekde sa začína predstavenie Skupinová terapia, ktoré...Viac
Št 8.6.2023 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
divadlo

Istropolitana Projekt 2023

Prvé júnové dni budú v Bratislave patriť medzinárodnému dialógu v divadelnom umení. 24. ročník festivalu Istropolitana Projekt...Viac
1.6.2023 - 7.6.2023 / Bratislava
odporúčame!