festival
letný festival

Open Jazz Fest

Po dvoch rokoch ožíva na Zelenej vode OpenJazzFest. Už tradične sa bude konať na brehu jazera v prírodnom amfiteátri vo skvelej a takmer rodinnej atmosfére. Sisa Michalidesová, Csaba Tóth Bagi, Wojtek Pilichowski.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Program otvorí skladateľka, aranžérka, herečka, klaviristka a flautistka Sisa Michalidesová so svojim projektom Colours of Solitude z ktorého vzniklo aj CD nahrávané v USA. Na projekte si zahralo veľa zahraničných hudobníkov, no z pochopiteľných dôvodov príde tentokrát na festival so slovenskou zostavou, čo ale určite neuberie na kvalite. Mená ako Peter Preložník – klávesy, Milo Suchomel – saxofón, či Martin Valihora sú toho zárukou.

Prvým zahraničným hosťom bude maďarský gitarista Csaba Tóth Bagi. Tento famózny gitarista sa predstaví s projektom Balkan Union, v ktorom sa mixujú rôzne žánre od jazzu, cez funky, až po beboppy, všetko však v jednotnom jazyku balkánskej hudby , ktoré má vášeň, dušu a tradíciu.

Headlinerom večera bude hviezdny poľský hosť Wojtek Pilichowski. Je to basgitarista, skladateľ a producent. Od roku 1994 nahral 14 samostatných albumov vrátane troch živých nahrávok vydaných aj na DVD. Spolupracoval aj s mnohými špičkovými umelcami na ich projektoch a nahral viac ako 200 albumov. Mnoho rokov hrá na najvýznamnejších svetových festivaloch, vrátane Bass Player Live, Euro Bass Day v Taliansku a na mnohých ďalších. Bol ocenený mnohými oceneniami, z toho 16x za najlepšieho poľského bassgitaristu.
 

Vstupné: 30€ v predpredaji

Odporúčame

výstava

Akcia ZET - umenovedná výprava

19.11.2020 - 27.6.2021 / Slovenská národná galéria Bratislava
odporúčame!
divadlo

Noc na Broadway

The Only Helga a jej hostia vás prevedú nocou na Broadway! Louis Band a náš showensemble budú hrať svetoznáme muzikálové melódie...Viac
Št 17.12.2020 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
koncert

Next 2020: festival súčasnej hudby

Od 30. novembra do 6. decembra sa koná festival NEXT, ktorý už vyše dvadsať rokov ponúka starostlivo pripravovaný prierez toho...Viac
30.11.2020 - 6.12.2020 / online
odporúčame!
divadlo

Horror Show

St 30.12.2020 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!