letný festival

Dobrý festival 2024

14. ročník hudobne farebného festivalu v najväčšom meste Prešovského kraja pre návštevníkov pripraví, ako tradične, okrem dobrej hudby aj pestrú škálu umenia, zábavy, dobrého jedla a pitia. 

Táto akcia sa konala v minulosti

Filozofiou Dobrého festivalu je ponúknuť na jednom mieste hudbu a umenie rôznych žánrov a zanechať u každého v srdci krásnu spomienku na príjemne strávený víkend.

Organizátori zverejnili prvé mená účinkujúcich, medzi ktorými sa objavili výrazné hviezdy slovenskej hudobnej scény, ako sú Gleb, Kali a Taomi. Gleb, ako výrazný rapový zjav slovenskej hudobnej scény, prinesie na Dobrý festival svoj jedinečný hudobný štýl, kombinujúci drum and bass, glitch hop a grime. Fanúšikovia poznajú jeho známe tracky, ako napríklad "gauč storytelling".

Ešte predtým sa návštevníci môžu tešiť na energické vystúpenie mladého rapera a speváka z východného Slovenska. Taomi vystúpi v sprievode kapely a predstaví aktuálny koncept svojho posledného albumu Echinacea s hitmi ako "Ty Tomáš" a "Sebavedomie". Organizátori sľubujú nezabudnuteľnú show plnú vizuálnych efektov a kvalitnej hudby.

Ďalej vystúpi tradičná stálica slovenskej hip-hopovej scény, Kali a Peter Pann ktorí, ako obvykle, nenechajú nikoho z návštevníkov stáť na mieste. Kali a Peter Pann rozhýbu priaznivcov Dobrého festivalu v rytme známych hitov. Tešiť sa môžeme na rozmanitý repertoár songov vrátane tých, ktoré vytvoril spolu so skupinou IMT Smile.

Ďalšími potvrdenými účinkujúcimi sú napríklad kapely Ine Kafe, Catastrofy, Patriarcha. Pre najmenších návštevníkov vystúpia Spievankovo, Paci Pac, či Hanička a Murko.

Viac info

Vstupné: permanentka 40€

Odporúčame

party

Hawaii Party

So 27.7.2024 / Good Life Club
odporúčame!
iná akcia

Ekovýchova na Kamzíku

Pozývame vás objavovať, bádať, tvoriť, diskutovať a spoznávať svet z nového uhla pohľadu spolu s Daphne - inštitútom aplikovanej...Viac
1.8.2024 - 4.8.2024 / Centrum ekovýchovy a lesnícke arborétum Kamzík
odporúčame!
koncert

Mňága a Žďorp (CZ)

Legenda českej alternatívnej rockovej scény opäť v Bratislave.Viac
Pi 20.9.2024 / Pink Whale
odporúčame!
divadlo

Burlesque Varieté

Dámy zrodené pre naše kabaretné pódium. Ich show je nabitá sexepílom a okorenená sprievodným slovom neodoľatelnej Lady Vivian!...Viac
Pi 16.8.2024 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!