letný festival

Art Film Fest 2020 - presunutý

Pôvodný termín Art Film Festu je zrušený. Ak bude termín presunutý na iný letný termín, budeme o ňom informovať v sekcii Letné festivaly.
Táto akcia sa konala v minulosti

Vážené fanúšičky a fanúšikovia Art Film Festu!

Aktuálne prognózy vývoja dávajú tušiť, že pandémia koronavírusu neodznie tak rýchlo, ako sme ešte pred niekoľkými dňami dúfali. Ochranné opatrenia, ktoré majú zabrániť jej šíreniu, budú súčasťou našich životov ešte niekoľko týždňov, ak nie mesiacov.

Napriek tomu, že veríme, že v druhej polovici júna bude pandémia výrazne na ústupe, rozhodli sme sa neriskovať Vaše zdravie a zdravie zvyšku verejnosti. 28. ročník festivalu sa v pôvodne ohlásenom dátume 19. – 27. júna 2020 neuskutoční.

V spolupráci s našimi košickými partnermi v týchto dňoch hľadáme vhodné obdobie, kedy by sa podujatie mohlo konať. Akonáhle ho nájdeme a situácia bude o čosi stabilnejšia, budeme vás určite informovať. Sledujte našu webstránku a sociálne siete, prostredníctvom ktorých oznam zverejníme. Ďakujeme za pochopenie a prosíme, aby ste dodržiavali všetky nariadenia a odporúčania zdravotníckych organizácií. Len tak spoločnými silami porazíme šírenie vírusu a budeme sa môcť čo najskôr vrátiť do kinosál k dobrým filmom.

Tím Art Film Festu

Oficiálna stránka

 

Odporúčame

koncert

Iva Bittová & Dunaj

Št 21.1.2021 / Ateliér Babylon
odporúčame!
výstava

Poklady Židovského múzea v Prešove II.

17.7.2020 - 9.10.2020 / Židovské komunitné múzeum
odporúčame!
film

MFFK Febiofest 2020

MFF Febiofest je v oficiálnom termíne zrušený. Náhradný termín bude, otázne je kedy. Budeme Vás informovať. Podrobné stanovisko...Viac
30.9.2020 - 4.10.2020 / Bratislava
odporúčame!
divadlo

Meno

Po 24.8.2020 / Štúdio L+S
odporúčame!