kurz / workshop

Yoga a meditácia s Fredym Ayisim

Pre nadšencov jogy a zdravého životného štýlu, ktorých už nebaví cvičiť doma prostredníctvom online videí. MČ Ružinov v spolupráci s Ayisi Yoga pripravili pre začiatočníkov ale i pokročilých jogínov cvičenia v parku pod holým nebom. Každú nedeľu od 18:00 do 19:30.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Cvičenia jogy a meditácie s Fredy Ayisi - Yoga s Prirodou budú prebiehať Každú nedeľu od 18:00 do 19:30 v parku Andreja Hlinku v Ružinove.


Fredy Ayisi bude na hodinách jogy sprevádzať Ružinovčanov od najzákladnejších pozícií postupne k zložitejším ásanám. Dôraz sa kladie na sebauvedomenie svojho tela, nápravu pohybových vzorcov, strečing, posilnenie svalov a regeneráciu organizmu. Cvičenie je koncipované podľa potrieb a možností cvičencov. Na svoje si prídu ľudia bez skúseností, ale aj so skúsenosťami.

Návštevníci by si mali priniesť so sebou pohodlné oblečenie, podložku a pitie. Vstupné je dobrovoľné.
 

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor CULTUS Ružinov. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.