kurz / workshop

HAS kurz Kontaktnej improvizácie

Human Art Space vás pozýva na kurz kontaktnej improvizácie Kontakt.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Pamätáte si ešte ten úžasný pocit, tú radosť a potešenie, keď vás rodičia dvíhali na ruky, podávali si vás a nadhadzovali...spomeniete si ešte na ten stav bytia, keď ste im plne odovzdali svoju váhu, na ten pocit vzájomnej fyzickej dôvery? Možno ste už pozabudli, no vaše telo si tento prirodzene šťastný pocit pamätá a robí mu stále dobre. A práve počas hodín kontaktnej improvizácie budeme hľadať, rozpamätávať si na tento prirodzený stav bytia, plný vedomia si vlastného tela, spojenia so sebou, s druhými a s priestorom okolo nás. V spontánnosti, improvizácii a hre necháme svoje telá rozprávať, komunikovať, dôverovať, objavovať a hlavne radovať sa z dotyku a pohybu, z prirodzených potrieb každého z nás.

Lekcie bude viesť Barbora Kiczková s asistenciou Helmuta Schabschneidera.

Kurz začína 6.3. a končí 29.5.2019 (spolu 11 lekcií), bude prebiehať každú stredu 18.00- 19.30 hod. v DPOH, Gorkého 17, Bratislava.

Cena:
pri prihlásení a platbe :
od 17.1. do 6.2.2019: 92 Eur
od 7.2. do 27.2.2019: 102 Eur
Pri prihlásení na 2 kurzy zľava 5%, 3 a viac kurzov 10%.

Registrácia
Je potrebné nahlásiť sa vopred do 27.2.2019. Kapacita je obmedzená. FB prihlasovanie nie je platné.

------------------------------------------------------------
Barbora Kiczková
Hoci vyštudovala a profesionálne sa venuje psychoterapii, jej srdce a záujem už zopár rokov napĺňa tanec. Počas týchto rokov ju inšpirovalo niekoľko pedagógov a tanečníkov, ktorých učenie a poznanie ako aj vlastný pohľad chce zdieľať ďalej.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Human Art Space. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.