koncert
festival

Uprising Winter Edition 2019

Zimný Uprising s najpestrejším line-upom ovládne Bratislavu už o pár dní!
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Obľúbená indoor verzia festivalu Uprising je pre fanúšikov reggae vždy udalosťou zimy. Inak tomu nebude ani tento rok, avšak organizátori oznámeným line-upom potešili hlavne tých, ktorým je blízka britská grime a bass music scéna. Do Ateliéru Babylon totiž v sobotu 30. novembra zavítajú v rámci rozlúčkovej tour crossoveroví Foreign Beggars a slovenskú premiéru si dá vychádzajúca dancehallová hviezda Alicai Harley.  

Reggae scénu bude v Bratislave reprezentovať britský veterán Brother Culture. Lokálne hudobné zastúpenie má tentokrát na starosti dancehall formácia Pull Up Unity, českí Bad Boyz a za mixom klubové mená ako DCKDST?, JB z pražskej Roccaflex Crew či bratislavská klubová stálica Yanko Král, ktorý si dá vôbec po prvýkrát show s MC Jimmy Danger. Desiaty ročník zimného Uprisingu bude programovo najpestrejší za svoju históriu a žánrovo sa ponesie na vlnách od dubu, cez reggae, new roots, dancehall až po grime, dubstep, bassline či jungle.

Fanúšikov na mieste čaká viacero zmien. Ateliér Babylon prešiel miernou rekonštrukciou hlavne v barovej časti a organizátori chystajú aj dizajnové úpravy na stagei. Prichystaný bude aj festivalový merch vo zvýhodnených vianočných balíčkoch a prvé lístky na Uprising Festival 2020 v špeciálnej cene s novinkou, ktorú organizátori odhalia až na mieste.

Program:
Alicai Harley
Bad Boyz
Badd Fyah
DCKDST
Foreign Beggars
Jimmy Danger
JB

MC Brother Culture
Pull up Unity
Yanko Kral

---

Vstup: 17€ - prvých 100 ks


Odporúčame

film

Králiček Jojo

Jojo si to užíva. Ako správny chlapec má kopec kamarátov, nie len na dvore, ale priamo v Hitlerjugende. Najlepší kamoš sa volá...Viac
Ut 2.6.2020 / Kino Mier Modra
odporúčame!
koncert

Le Payaco - krst albumu

Št 24.9.2020 / Majestic music club
odporúčame!
letný festival

Hradby samoty 2021

2.7.2021 - 4.7.2021 / Moravany nad Váhom
odporúčame!
výstava

Marek Ormandík - Ksicht

25.2.2020 - 30.6.2020 / Galéria 19
odporúčame!