koncert

Vojtěch Dyk s kapelou D.Y.K. (CZ)

Vojtěch Dyk and D.Y.K. ohlasuje termíny pokračovania svojej úspešnej tour, ktorej zastávkou bude aj Bratislava.
Táto akcia sa konala v minulosti

Hlavný hudobný autorský projekt Vojtěcha Dyka, kapelu D.Y.K., ktorej melódie plávajú na vlnách funku, soulu, jazzu, ale v skutočnosti sa snáď ani žánrovo zaradiť nedajú, čaká desiatka zastávok v Česku a na Slovensku.

Energiou a hravosťou nabité koncerty vyrážajú na svoje klubové turné a čakajú ich v prvej vlne zastávky Prahe, Brne, Plzni, Litoměřiciach, Hradci, Ostrave, Olomouci, Krnove. Večery plné unikátnej show, hudby a tanca sa ponesú v znamení radostného stretávania, nezabudnuteľných hudobných zážitkov a vzájomného prepájania nálad.

“Všetko, čo sa stane na tour, stane sa, a preto by bola škoda to nezažiť. Prelomme bariéry, hranice neexistujú, príďte sa o tom presvedčiť. Vraciame sa do klubov, pivníc a putík kvôli tomu najbližšiemu kontaktu s poslucháčom. Aby sme trebárs v budúcnosti mohli rozkvitnúť do arén a štadiónov,” hovorí Vojtěch Dyk.

Vojtěch Dyk je český herec a hudobník. Je synom literárneho historika a spisovateľa Radka Pytlíka, a majiteľky nakladateľstva Emporius Věry Dykovej. K spevu sa dostal už zamlada v chlapčenskom zbore Pueri gaudentes. Hviezdny štatút mu zabezpečila pozícia frontmana skupiny Nightwork, preslávil sa a dodnes vystupuje aj ako spevák brnenského swingového orchestra B-Side Band. 

Kôli výrazným speváckym úspechom už pred desiatimi rokmi obmedzil angažmán v Národnom divadle, aj ďalšie herecké aktivity - hral vo filme režisérky Alice Nellis, spolupracoval s Hapkom a Horáčkom na predstavení v Štátnej opere. Svoju hereckú kariéru začal spolu s Jakubom Prachařom v divadle La Fabrika.

Vstupné: predpredaj 19€ - 125€

Odporúčame

výstava

Z depozitára: Šach Vladimíra Clementisa

1.4.2024 - 31.8.2024 / Múzeum mesta Bratislavy (MMB)
odporúčame!
Prechádzka / exkurzia

Hranica Devín (komentovaná prechádzka)

Št 13.6.2024 / Hrad Devín MMB - Národná kultúrna pamiatka
odporúčame!
film

Starý dub v Kine Film Europe

Budúcnosť poslednej zostávajúcej krčmy, Starý dub, v dedine na severovýchode Anglicka, kde ľudia opúšťajú krajinu, pretože bane...Viac
Ut 18.6.2024 / Kino Film Europe
odporúčame!
výstava

Giovanni Segantini

Na Slovensko prichádza prvá autorská výstava Giovanniho Segantiniho s výberom diel pochádzajúcich z Mestskej galérie Giovanni...Viac
6.6.2024 - 22.9.2024 / Bratislavský hrad
odporúčame!