koncert
iná akcia

Veľké kultúrne podujatie pri príležitosti Dňa bez áut

Cyklokuchyňa pozýva na Veľké kultúrne podujatie pri príležitosti medzinárodného dňa bez áut, ako vyvrcholenie medzinárodného týždňa mobility.
Táto akcia sa konala v minulosti
24.09.2022, So

Od 14:00 pripravíme burzu bicyklov z druhej ruky a samoopravovňu.

O 16:00 Diskusia s kandidátmi na primátora. (momentálne pozvanie prijal iba súčasný primátor. Zároveň si vyhradzujeme právo nepozývať kandidátov za strany ktoré potláčajú ľudská práva, nakoľko "s náckami sa predsa nediskutuje" a už vôbec nie v cyklokuchyni!

O 17:00 Už tradičná cyklojazda cez Bratislavské mosty, spoluorganizovaná s Magistrátom mesta a asistenciou Mestskej polície. Táto jazda je vhodná pre úplne všetkých.

Po 18:30

Babele Beat Band je skupina inšpirovaná hudbou a pôvodným folklórom ako zo Slovenska tak i zo stredo - východnej Európy a Balkánu. Túto inšpiráciu prepája s novými beatmi a zvukmi. Interpretuje vlastné skladby ako i pôvodné ľudové piesne doplnené o improvizačné plochy a groovy. Používa prvky ľudovej a klezmerovej hudby, jazzovej harmónie ako i sólovú a kolektívnu improvizáciu spojenú so strhujúcimi rytmickými groovmi.

Džez a Hrúza: Začali hrať v obývačke, a postupne sa prepracovali cez skúšobňu až na pódium. Žánrovo sa pohybujú niekde medzi džezom a hrúzou. V ich hudbe je počuť Milanove slovo, Ondrejovu gitaru, Andrejovu basgitaru a Kengiho bicie.

Slová - Milan Kopecký
Gitara - Ondrej Kopecký
Basgitara - Andrej Škrinár
Bicie - Stanislav Zríni

Karol Mikloš zavíta do cyklokuchyne so svojím novým koncertným presne deň po vydaní svojho štrvtého dlhohrajcúceho albumu This Side of Town, ktorý už začal predstavovať singlom Awkward Laughter. Mnohí si ho môžete pamätať zo skladby Tomorrow, v ktorej na bicykli brázdil bratislavské ulice (vrátane Starého mosta) už v roku 1997.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Cyklo Kuchyňa. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

koncert

BJD 2022: Yussef Dayes

So 22.10.2022 / A4 Studio, Trnavská cesta 39
odporúčame!
koncert

52 Hertz Whale (krst) + Lazer Viking + hostia

So 8.10.2022 / Nová Cvernovka
odporúčame!
koncert

Poppy Ajudha

So 22.10.2022 / A4 Studio, Trnavská cesta 39
odporúčame!
iná akcia

Vykladanie Archanjela Michala na Michalskú vežu

2.10.2022 - 2.10.2022 / Bratislava
odporúčame!