koncert
party

Vec Švidraň / Eremen & Petijee

Branči Kováč a Šimon Švidraň vystúpia v rámci Leta pod Palmou. Pred koncertom sa o zvukovú kulisu postará DJ Škrupo a po koncerte DJ Petijee.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Jeden je funkčným veteránom slovenského rapu, druhý patrí medzi najkreatívnejších a najplodnejších mladých spevákov a hudobníkov na našej scéne. Branči Kováč alias Vec a Šimon Švidraň, spevák a gitarista kapely Darkness Positive a gitarista kapely Funkiez, sa počas pandémie dali dohromady a výsledkom je ich spoločný album s názvom Hudba k láske. Ak ste ho ešte nepočuli, nachádza sa na všetkých streamovacích platformách a v prípade, že chcete vlastniť fyzický nosič, bude k dispozícií na koncerte vo forme CD a LP.

Outdoorový koncert v Cvernovke bude jednou z vôbec prvých príležitostí, ako zažiť túto úplne novú show naživo. O doprovodný program sa postarajú prešovčatá Eremen & Petijee, ktorí vydali po dlhých siedmich rokoch album Únikový východ 2. Všetko to, čo táto dvojica považuje v škatuľke Rap music za dobré, získalo konečne reálnu podobu, ktorú vám radi predstavia.

Vstupenky za 9€ na Goout.net

Odporúčame

iná akcia

Vláčik Záhoráčik (s cyklovozňom)

Máte radi výlety? A máte radi prírodu? Využite možnosť príjemnej záhoráckej prepravy s vláčikom Záhoráčikom. Aj tento rok vás...Viac
3.7.2021 - 19.9.2021 / Plavecké Podhradie
odporúčame!
film

Florencia a Galéria Uffizi

Film od tvorcov Vatikánskych múzeí vás vezme na fascinujúcu cestu do mesta, ktoré bolo kolískou talianskej renesancie...Viac
Pi 20.8.2021 / Kino Nostalgia
odporúčame!
film

Samotári

Pi 27.8.2021 / Letné kino v Líščom údolí
odporúčame!
výstava

Martin Benka

1.1.2021 - 30.9.2021 / Historické múzeum SNM
odporúčame!